Kick-Ass (2010)

Ta malá holka se mi fakt líbila... Poselství tkvící v tom, že skoro každý se může stát superhrdinou, to proloženo několika efektními i brutálními akčními sekvencemi, humorem... a...? To je všechno. Jednou dobré.

Triangle (2009)

Úplně stejné jako Uvězněni v čase a stejně nesmyslné. Paradox časové smyčky. Neradno přemýšlet. Nelze se totiž dopátrat návaznosti děje. Dobře se na to ovšem dívá.

28 týdnů poté (2007)

Až na scénáristické křeče s pronásledujícím tatíkem to jsou velmi povedená jatka!

Broken (2006)

Ne... to nemůžu nikomu doporučit ke zhlédnutí...

Tichý dům (2010)

No, nebýt té odfláknuté pointy, byla by to docela dobrá duchařina. Atmosférické chvíle byly, hudba, zvuky strašidelné , výborné... jenže když vám to začne docházet, přejete si, aby to tak nebylo... a ono je a tím se to pak celé spláchne. Takže škoda, zapomenu.

Ledová smrt III (2010)

Příroda... pak nějaké zabíjení... a taková ta vyvražďovací klasika. Průměrný standart, který toho bohužel víc nenabízí.

La Meute (2010)

Tak přátelé, když jsem to ani na podruhé nedokázal dosledovat, tak už to zkoušet nebudu. Hřebík v hlavě a scéna po něm mi docela polechtala žaludek, ale celý film je mi nějak nesympatický.

Na doraz (2010)

Párkrát jsem se zasmál, ale teda žádný odvaz.

Pavouci z vesmíru (2010)

AVP2 bylo velmi zdařilé, tohle už dopadlo hůře a za pár dní si nejspíš ani nevzpomenu.