Deník mrtvých (2007)

Kupodivu jsem se zase nenudil. lepsi nez land of the dead.

Iron Man (2008)

Tak jsem sel zas jednou do kina a to co jsem videl v traileru se mi dostalo i ve filmu. Akce, vtip, a hlavne ten extremne cool pohled iron mana. Stale jeste bastim tyhle filmy podle comixovy predlohy a tenhle se radi mezi tech par excelentnich jako jsou batman (ten novy, ne ty vesele barevne paskvily z minula) a spiderman. Popkorn sebou!

Monstrum (2008)

Srovnani s Godzillou se nabizi. Myslim s tou posledni. Priserka ve meste, armada, padajici budovy a obycejni lide. Obycejni? He he. Kazdopadne. V necem urcite lepsi nez Emerichova Godzilla (priseru poradne neukazali) , v necem asi horsi (tahle pop kamera mi proste nesedne a doufam, ze se na to tvurci brzo vyse..., budou to tocit jinak). Celkove zklamani.

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Filmovy zazitek, snadno srovnatelny s Forestem Gumpem. Pribeh cloveka, ktery byl soucasti sveta a dost casto ho i zasadne menil, hlavne tedy menil svet hudebni. Pres vsechny hudebni styly (vicemene), sledujeme zivotni pribeh deweyho Coxe, muzikanta. Tvurci zparodovali vsechny dulezite udalosti (nejen) hudebniho prumyslu s nadhledem a vtipem a vysledek je film, ktery musite videt a ktery se vam musi libit, a jestli ne, tak vas preseknu macetou. Skvelej Reilly, ktery pokud ted nebude uctivan jako Hanks po Gumpovi, by mel zmenit agenta.

Couch (2003) (TV film)

je to opravdu o nicem. dve za sandlera a andersona. kdyby to tocil nekdo jiny, s nekym jinym, byl by to tak velkej odpad, ze by tu vlastne ani nebyl...

Východní přísliby (2007)

Jeste pred par dny jsem se rozplyval nad We own the night, ale ted bych jim nejradeji hvezdu ubral. Zatim co Cronenbergova Historie nasili mi i pres slusnou atmosferu nesledla, z tehle rusu sel ruskej mraz po zadech.

Noc patří nám (2007)

Skryta identita, Americky gangster, Noc patri nam. Kdo ma uz dost komixovych superhrdinu a digitalnich stariku na tryskacich si tento film urcite zamiluje jako ja. Napinava atmosfera, bravurne zvladnute akcni sceny, drogy, zbrane, drsni ranari a pekny holky. K tomu emoce, herecke vykony snad vsech sesti hlavnich postav a je to tady. Po delsi dobe davam s chuti pet hvezd. Mile prekvapeni.