Život podle Dana (2007)

Jeste tak pred rokem bych teto "romanticke komedii" dal maximalne tri hvezdy, ale zivot jde dal. Ikdyz vice romantiky nez komedie, tento snimek umi zapusobit.

Pokání (2007)

Tak tohle je ono? Cekal jsem rok, nez jsem se na tento snimek podival. Trailer vypadal uzasne, kotle kladnych kritik. To musi bejt story, rikal jsem si. ... no, a ono hovno. Podprumerna televizni romantika, kterou nezachrani ani urcite dost draha vyprava..

Až na krev (2007)

Musim jen vypichnout, ze souhlasim z komentarem uzivatele AJAXe. Hrozne jsem se tesil na zazitek, zvlast kdyz prvnich sest hodnoceni zde bylo pethvezdickovych, ale co jsem videl byla hlavne bravurni one-man-show. Daniel Day-Lewis je proste skvelej!!!

Kapitán Ron (1992)

Rodina komedie pro celou rodinu s rodinymi vtipy, rodinou akci a rodinou dobrodruznou rodinou zapletkou.

Peklo (2003)

Ano za 4:) Z nostalgie a diky prekvapeni. Cekal jsem neco, jako nataci seagal, a tohle byl uplne normalni akcni beckovej film na kterej se klidne mrknu znova, az to bude v bedne.

Saw 4 (2007)

Dokolecka dokola.

Hairspray (2007)

Super muzikal. Blbej asi jako Pomada a stejne tak zabavnej.

Boj (2007)

Velke zklamani. Velke zklamani, Velke zklamani. Tri body, do kterych se da shrnout cely film. Do tak kratke stopaze se vetsinou vejde slusna crazy komedie, nebo nadupada akce bez kecu. Tyhle kecy bez akce bych od Liho a Stathama necekal. Na film jsem zapomnel behem dne, takze uz vlastne ani nevim, o cem pisu....

Přepadení 13. okrsku (2005)

Po dvou letech, po druhem shlednuti, pridavam jednu hvezdu a komentar. Ano, tento film je opravdu Die Hard bez Willise, ale i tak to funguje. Atmosfera mi sedla, zasnezene sceny vypadaji jako ze hry Max Payne. Ponure a comixove. Akce a hlasky slusne, coz je to, co u filmu tohoto typu ocenuji a hodnotim. Pokud mate radi popkorn, budete se vice nez slusne bavit.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Na westerny jsem nikdy nebyl, ale tenhle me dostal.