Defendor (2009)

Viac dráma, ako komédia. Woody vie nádherný detský úsmev.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Opäť seriál, kde všetko stojí a padá na hlavnom hrdinovi, jeho šarme (Fillion je frajer) a hláškach. A mne to v tomto prípade vadí s každým dielom menej a menej.

Drákuloviny (1995)

Na túto hovadinku treba byť správne naladený a ja som bola. Nie všetky fóry sa vydarili, ale asi žiadnej paródii sa nepodarí kompletne ulahodiť každému.

Komando (1985)

Na mojom hodnotení sa odráža slušná dávka sentimentu. Komando som prvýkrát videla ako 13 ročná (a to už je nejaký ten piatok) a potom znova a stále dokola, takmer každý deň. Je fakt, že som v tom čase mala možnosť voliť medzi dvoma filmami a ten druhý stál za deravý groš. Úvodný pochod s guľatinou na ramene pre mňa znamená spomienku na vzrúšo, ktoré som zažívala pri každej jednej projekcii. Dnes už by som dala hviezd menej. Ó a ten simultánny preklad stále nedokážem vyhnať z hlavy. Kto ho zažil, určite ma chápe.

Hannibal (2001)

Iná atmosféra, iná Clarice, iný film. Nejde o Mlčanie jahniat 2.

Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)

Damages je vysoko chytľavý seriál plný zaujímavých postáv, intrigovania a klamstiev. Prílišná prekombinovanosť mi kupodivu neprekážala, čo sa nedá povedať o otravnom opakovaní tých istých scén a to hlavne v druhej sérii. Patty Hewes v podaní skvelej Glenn Close je absolútnou kráľovnou medzi filmovými mrchami.

Mesiáš (2001) (TV film)

Nečakane zdarené spracovanie fantastickej knižnej predlohy.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Okrem fokusu na známe kusy, sa Nabitá zbraň dosť úspešne vozí aj po filmových klišé. Podľa mňa výborný obsah aj obsadenie.