Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (137)

plakát

Angels in the Snow (2015) (TV film) 

Hodně přehrocené rodinné psychologické drama. A hodně špatné.

plakát

Heaven Sent (2015) 

Až na ty úvodní titulky! Ty byly jak důchodcovské prezentace v PowerPointu. A ty šílené předěly, ty taky stály za to! Jinak klasická vánoční romantika.

plakát

Marta a Věra (2014) (seriál) 

Stránky slevového portálu Marty a Věry vážně existují! http://leeevne.cz/ To si zaslouží plusové body navíc! :-)

plakát

Marseille (2016) (seriál) 

Telenovela s několika zajímavými záběry a střihy.

plakát

Flaked (2016) (seriál) 

Hodně příjemný, emocionálně našlapaný seriál v atraktivních kalifornských lokacích s perfektním soundtrackem. Poklidně plynoucí příběh postupně odkrývá nové skutečnosti a překvapení. Vyprávění je často docela neurčité a tak trochu zahalené tajemstvím, vyžaduje dostatek divákovy pozornosti a nezřídka nechá diváka delší dobu tápat ve víru vlastních interpretací, než vše uvede na pravou míru...

plakát

The Bad Education Movie (2015) 

Už jsem v anglických komediích viděl hodně šílených nechutností, ale na tohle nemají snad ani The Inbetweeners s oběma filmy.

plakát

Derek (2013) (seriál) 

Nejdojemnější seriál všech dob.

plakát

Neranditelní (2014) (seriál) 

Teprve poslední díl druhé série rozjíždí seriál na plné obrátky. Proč? Právě od tohoto dílu je celý seriál VYSÍLÁN KOMPLETNĚ ŽIVĚ! Živé publikum je u sitcomů ještě stále docela běžné. Živé vysílání bez přetáčení a bez postprodukce je něco, co se jen tak nevidí. Třetí série začíná velmi živě - po všech stránkách. Občas nějaká chyba, občas řepřek, mikrofon v záběru a nebo navzájem se rozesmívající herci zábavě ještě přidávají. A pak jsou tu mraky povedených vtipů, výstupy známých osobností a hlavně narážky na všechny možné filmy, seriály a sebe sama. #UndateableLive

plakát

Záměna (2011) (seriál) 

Jak už to tak bývá u všeho, co není komedie: začátek dobrý, následuje vaření z vody. První série je zábavná, přichází se zajímavým námětem, nečekanými zvraty, napínavými a zajímavými zápletkami. V druhé série to všechno oslabuje, ve třetí ještě víc a 4. série už je v podstatě tragédie. Seriál se snaží strašně moralizovat. "Popularizuje" nejrůznější společenské, životní a zdravotní problémy a nemoci. Většina postav začíná mít absolutně nesmyslné uvažování a chování. Přehnaně vyhrocené situace, z mouchy se dělají velbloudi. Všichni se chovají jak ubrečená puberťačka. Každá prkotina, nad kterou normální člověk mávne rukou, je tu vyzdvihována a opěvována jako megadramatická událost mezinárodního významu. Když přihlédnu k hodně povedené první sérii a vše zprůměruju, tak to jsou plus mínus 3 hvězdičky. No, možná spíš 2,5.