Poslední dům nalevo (2009)

Skvělá ukázka toho, jak se andílci proměňují v ďábly. Parádní napínavý film.

Vlci (2006)

Ani sem se na ten film nedodíval, jaká to byla blbost. Dávám hvězdičku za akční scény...jinak nuda. Prostě Isaac..už mě zklama s Jasonem X a s tímhle taky

Sám v temnotě 2 (2008)

Nevím proč, ale tenhle film se mi hodně líbil. Filmy, se kterýma má Uwe Boll něco společného nesnáším a ani se na ně nedívám, protože mi jenom zkazí náladu. Na tenhle sem se podíval, protože se neměl, co dělat a hodně se mi zalíbil. Jediné co se mi nelíbilo byli slabé herecké výkony, kamera a střih. Někdy sem se trochu ztrácel v ději a akční scény byli slabé, ale jinak dobrá hororová podívaná. Jo a nechápu, proč v jedničce hraje Edwarda Carnbyho běloch a v tomto dílu korejec. Trochu error, ale jde to.

Horizont události (1997)

Film se mi velice líbil. Dobrá hororová atmosféra, akorát to zakončení se mi moc nelíbilo. A šlo vidět, že některé scény jsou přes počítač.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

ze začátku ti prvních 5 minut šlo potom hrůza vůbec to nemělo hlavu a patu bezmyšlekovité akce a stupidní vtip PRVNÍ DÍL BYL VÝBORNÝ, DRUHÝ= NA TEN SE RADŠI NEDÍVEJTE, JESTLI SI NECHCETE ZKAZIT DOBRÝ DOJEM Z PRVNÍHO DÍLU

30 dní dlouhá noc (2007)

Skvělí film. Prosím vás! Nevíte někdo, kdy bude ten film nadabovaný?

Venom (2005)

Mě se film velmi líbil narozdíl od Tajemství loňského léta. Originální! A také musím pochválit střih.

Uvnitř (2007)

Výborný film. Skvělá atmosféra a velmi se mi líbila hudba. Některé scény byly velmi brutální a nechutné, ale líbilo se mi to. Film byl ale příliš krátký. Jinak velmi vydaření snímek. PLS Neví někdo, kdy to výjde na DVD s českým dabingem? Dík

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Jediné, co se mi na tomto filmu líbilo je hudba. Zbytek nic moc. Kosmická loď vypadala ze vnitř jako polorozpadlá barabyzna a animace k tomuto filmu byla udělána úplně špatně.

Star Wars: Klonové války (2008)

Bože! Za co? Tenhle film je děsný. Kdyby byl ve hrané podobě, tak by to bylo lepší. Animovaný je to hrůza a je to prostě pro děti.