Záhada Blair Witch (1999)

Tak na tenhle film jsem se díval 2 dny na několikrát. Nešlo to jinak, protože v té době se říkalo, že je to pravda a já tomu fakt věřil. Toto je naprostý unikát a vždy když se na něho podívám, chodím se strachem spát. Zaslouží si to šestou * za finální záběr.

Holičství (2002)

Od tohodle filmu jsem čekal něco ve stylu Next Friday, ale byla to totální nuda, humor chabý a scénář o ničem. Raději volte jinou černošskou komedii.

Johnny English (2003)

Totální nuda. Atkinson netěží z ničeho jiného než ze svých "beanovských" gagů, takže nic nového.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Podle mě ten nejlepší americký sitcom. Tim dokáže všechno vždy tak perfektně pos*at až to pěkné není, ale to je na tom to kouzelné. A ty hlody, které tam padnou, jsou nezapomenutelné.

Melrose Place (1992) (seriál)

Původně prý určeno pro dospělejšího diváka než jeho "bratr" Beverly Hills 90210. Podle mě je to ale totální americká sračka, kde spolu spí snad i sourozenci a rodiče se svými dětmi. Nejde tam o nic jiného než o kombinování partnerů. 1* za prvních pár dílů.

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Graficky lépe zpracované než jednička a ta hudba je prostě dokonalá. V příběhu se sice sem tam někdo ztratí, ale i tak to tomu neubírá na atmosféře. Innocence je prostě dokonalost sama.

Ghost in the Shell (1995)

Tento animák mě ponořil zpět do dětských let, kdy jsem sledoval tenhle typ pohádek. GITS mě totálně dostal a když jsem se po čase dozvěděl, že bude GITS 2, byl jsem natěšený jak malý jarda. Dokonale prokreslenou grafiku umí fakt jenom japonci.

Alexander Veliký (2004)

system má absolutní pravdu, v tom, že je to dlouhé. Zapoměl ale uvést, že je to i nudné. Už se nedivím, že v trailerech se opakovaly 2 stejné scény (1. velká bitva a střet se slonem) , neboť ve filmu jich víc dobrých nebylo. 2* za tyhle dvě scény :)