New Police Story (2004)

V tomhle filmu je vidět, že Jackie je pořád ve formě. Ne jako třeba Chuck "nemůžu už pohnout ani nohou" Norris. Tenhle film střídá akci za akcí, které jsou parádně provedené, takže se nebudete vůbec nudit. Jackie prostě točil a bude točit dobré filmy na které se dá vždycky dívat.

Žhavé výstřely (1991)

Tak tohleto nemá chybu. Dokonalá parodie na Top Gun, u které se budete smát v jednom kuse. Tyhle starší komedie, stejně jako série Bláznivé Střely, jsou prostě bomba.

Válečník (2001)

Musa je dalsi unikátní film (společně z Hrdinou, Bichunmoo, House of Flying Daggers,...), který musí každý správný fanda těchto filmů (jako já :) ) vidět. Sice jsem hned ze začátku nevěděl kdo je kdo a kdo bude "onen" Válečník, ale až to opravdu začalo, tak to bylo něco. Musa nesmí opravdu nikomu, kdo žere tenhle styl, chybět !!!

Klan létajících dýk (2004)

Zhang Yimou je fakt nadčlověk. Takové umění, které vytváří on, je pastva pro oči. A na drobnou Zhang Ziyi se nemůže divák snad v žádném takovém filmu vynadívat. Film je vizuálně dokonale propracovaný do posledního detailu a s úžasnou hudbou nemá prostě chybu. Také jsou zde k vidění další známe tváře z japonských bojovek. Nudit se u tohohle filmu učitě nebudete, protože příběh je tak krásný až se člověku svírá hrdlo (zvlášť u konce). Tyhle filmy fakticky miluju, vždycky mě totálně dostanou.

Hrdina (2002)

Skvělé obsazení, výborný režisér, krásně vyvedená kamera, tak tohle je Hrdina. Tento film patří k mým nejoblíbenějším. Příběh je tak unikátní, že to nelze ani zkomentovat. Film je rozdělen do různých příběhů, každý znich je dokonale vymyšlen, navíc proveden v perfektních kontrastech a výborná hudba tomu všemu ještě dodá na atmosféře. Hrdina je prostě dokonalý.

ヴァーサス (2000)

Naprosto tupá vyvražďovačka. Ale tupá, nemusí vždy znamenat nudná. Je přímo skvělá. Tolik litrů krve a tolik mrtvých jsem snad ještě v žádném filmu neviděl. Je skvělé se dívat na to, jak se všichni navzájem vraždí těmi nejhoršími způsoby a k tomu mají ještě drsně humorné komentáře. K odreagování od všemožně složitých příběhů je Versus skvělá volba.

Bestie (2003)

Naprosto souhlasim se systemem (to je uzivatel :) ) Nebyt rezisera a sem tam dobre kamery, stalo by to za prd. Davam 3* za to, ze se Seagal jeste muze hybat :)

Anakonda (1997)

Tenhle film má jen pár dobrých scén. Sympatizoval jsem snad jen z hlavním záporákem. Potom jsem si nejvíc přál, ať ten had sežere jako prvního ice cubea, protože mě tam vyloženě iritoval. Herecké výkony, až na Jona Voighta, byly ubohé. Scénář stál taky za prd. Když už nebudete mít do čeho píchnout, tak se na to podívejte.

Kickboxer 3: Umění války (1992)

2* jenom za Kouďáka, protože ho mám rád. Zbytek je taková slátanina na jedno podívání.

Nenávist (2004)

Nemohu jinak než za 5*. Tento horor patří k těm, na které je lepší nedívat se sám. Atmosféra filmu je doslova prošpikovaná lekavými scénami (téměř na infarkt). Je to proste k posrání, takže na japonskou verzi, která bude zřejmě ještě víc strašidelná, se sám určitě dívat nebudu.