D-Tox (2002)

Já nevím proč, ale mě se to líbilo. Atmosféra filmu byla dobrá, hudba taky a Stalloneho mám rád, i když o něm každý říká, že je to slabý herec. Jen krásná Dina Meyer nemusela umřít, ale tyhle příběhy jsou na druhou stranu nejlepší. Teď myslím motiv pomsty za svou manželku, či rodinu.

Nebezpečné hry (1998)

Na tomhle filmu mě brali nejvíc sexy scény. Příhěh je taky dobrý, takže tohle je takový čistý průměr. BTW: neprodává se někde klon Denise Richards ? Ja bych ho i koupil :) Originál bude asi totiž dost drahý.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Tak tohle je fakt shit. Van Damme, do čeho si to zase vlítnul! Ale aspoň sem se u toho trochu zasmál (třeba u Van Dammova monologu před vojáky, kteří tam "údajně" byli v nějaké válce). A jak se do toho mohl taky přisrat Wes Studi, kterého mám tak rád? Někdy fakt hercům přeskočí. Spíše se to mělo jmenovat "SHIT FIGHTER"

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Já nevím, ale tohle jsem včera zhlédl v telce konečně celé a docela mě to pobavilo. V dobrém slova smyslu. Hogan měl dobré hlášky a zahrál to docela dobře, takže já dávám 3 *

Patriot (1998)

Tak nevím, ekologická katastrofa, křížená s westernem, to by se ještě unést dalo, ale ty růžové kytičky na konci, roznášené vojenskou helikoptérou, které mají spasit lidstvo a zahnat biochemické nebezpečí - trapné.

Mission: Impossible II (2000)

Včera dávali v TV MI2, tak jsem na to po dlouhé době mrknul. Naposledy jsem to viděl kdysi v kině, když mí kamarádi šli pařit a já tam šel sám. Možná proto to byl pro mě pěkný zážitek. A když jsem to viděl teď, říkal jsem si, že je to pořád paráda. Sem tam to sice bylo (dnes už klasicky) v některých scénách hodně přehnané, ale i tak skvělé. John Woo a jeho zpomalené, skvělé, kamerové záběry (nemluvě ani o holubicích) se prostě nezapře. Taky je ve filmu hodně dobrá hudba, takže mě se film po všech stránkách líbil.

Zelená míle (1999)

Konečně jsem měl čas tenhle film od jeho vzniku, čili po 5-ti letech vidět, když ho včera dávali v televizi. Nikdy jsem se k němu tak nějak nedostal. A po zhlednutí a klasickém vyspání se na to, abych mohl film okomentovat, musím říct, že je to vážně výborný snímek. Říkal jsem si ke konci filmu se slzou u oka doslova "kurva, vždyť to není správné, proč se nikdo nenasere a nezatrhne celou tu šaškárnu, proč, proč...?" Vynikající film s hvězdným obsazením a pěknou hudbou. Vážně super.

Jurský park (1993)

Tohle je prostě skvělé. V podstatě první film, kde dinosauři vypadali uplně skutečně. Na tohle jsem byl kdysi v kině 6x za sebou a šel bych znova, kdyby to ještě někde hráli. Prostě nádhera po všech stránkách.

Heavy Metal 2000 (2000)

Od téhle anime nemůžeme čekat žádný fascinující příběh. Ona je to totiž čistá vyvražďovačka a to je na druhou stranu moc dobře. A i kdyby Vás to nebavilo, určitě Vás to neodradí od toho, abyste se na tenhle film nedodívali, protože je v něm mnoho pěkných sexy scén (i když kvalita kresby by mohla být lepší). Celý film byl v pohodě až na posledního "né hlavního" CGI záporáka (jakési ještěrčí něco z ocasem), kterého bych zanimoval rozhodně líp i já.

Probuzená smrt (2004)

Nevím proč, ale tenhle film se mi celkem líbí. Vynechává zbytečně dlouhé scény, takže se tam pořád něco děje. Navíc motiv pomsty se mi vždy velmi líbí a tady v tomhle filmu je pomsta pojatá velmi nemilosrdně. Van Damme chladnokrevně zabíjí, bez sebemenšího zaváhání a lítosti, každého, kdo se dotkl jeho rodiny. Film měl dobrou atmosféru a judba taky nebyla k zahození. Davám 3 a půl *