Mr. & Mrs. Smith (2005)

Konečně pořádná akční komedie u které jsem se smál skoro v jednom kuse. Gegy neměly chybu a na Angelinu se můžu dívat pořád :) Stejně tak většina ženských na Breda, že? Taky mě tam nadchnul Vince Vaughn, který sqěle zahraje v každé komedii, i když většinou jen ve vedlejší roli. Tenhle film je prostě super po všech stránkách. Mohu jen doporučit.

Requiem za sen (2000)

Po tom, co jsem se na tenhle film dodíval se mi chtělo brečet a zároveň křičet bolestí a vztekem ! Tak surové a realistické a když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že v dnešním světě to takhle funguje normálně. Proč točí takové filmy? Proč? Teď z toho budu pěkně dlouho na prášky. Kdybych mohl dát větší hodnocení, udělal bych to.

Primadona v ohrožení (2002) (TV film)

Včera jsem to viděl v telce a bylo docela good :) Dalo se na to dívat. Klasický, mírně nadprůměrný televizní film s krásnou herečkou v hlavní roli.

Vynález (2004)

Nevím, jestli to byl účel, ale film byl až moc překombinovaný, takže jsem se v něm totálně ztratil. Ale nápad to byl dobrý.

Utržený ze řetězu (2005)

Nádhera. Jet-Li je konečně zpět v plné síle, takže důchod se nekoná. Film měl ale sám o sobě silný příběh, takže myslím, že i kdyby tady Jet nehrál, stálo by to za 5* I když, bez něj a těch jeho "psích pohledů" ve filmu, by to asi taky nešlo :) No prostě úžasná podíváná jak na příběh, tak na akční stránku.

Země krvavého slunce (2005)

Ty vole, Seagal se tam tváří, jako by sežral Šalamounovo hovno a přitom je to taková trochu trapárna. No nic, snad to příště vyjde Stývne.

Stroj času (2002)

Nejvíc mě nasralo to, že mu umře hned ze začátku tak překrásná dívka a on s tím nic nemohl dělat. Začátek filmu skvělý, pak pomalu upadá a konec je úplně kreténský.

Batman: Dead End (2003)

Hodně hustéééé, Predátora si vychutnám vždy a všude. Celé to na mě působilo opravdu skvělě. Teda až na Batmanovo pyžamo.