D-Tox (2002)

Já nevím proč, ale mě se to líbilo. Atmosféra filmu byla dobrá, hudba taky a Stalloneho mám rád, i když o něm každý říká, že je to slabý herec. Jen krásná Dina Meyer nemusela umřít, ale tyhle příběhy jsou na druhou stranu nejlepší. Teď myslím motiv pomsty za svou manželku, či rodinu.

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Já nevím, ale tohle jsem včera zhlédl v telce konečně celé a docela mě to pobavilo. V dobrém slova smyslu. Hogan měl dobré hlášky a zahrál to docela dobře, takže já dávám 3 *

Mission: Impossible II (2000)

Včera dávali v TV MI2, tak jsem na to po dlouhé době mrknul. Naposledy jsem to viděl kdysi v kině, když mí kamarádi šli pařit a já tam šel sám. Možná proto to byl pro mě pěkný zážitek. A když jsem to viděl teď, říkal jsem si, že je to pořád paráda. Sem tam to sice bylo (dnes už klasicky) v některých scénách hodně přehnané, ale i tak skvělé. John Woo a jeho zpomalené, skvělé, kamerové záběry (nemluvě ani o holubicích) se prostě nezapře. Taky je ve filmu hodně dobrá hudba, takže mě se film po všech stránkách líbil.

Klan létajících dýk (2004)

Zhang Yimou je fakt nadčlověk. Takové umění, které vytváří on, je pastva pro oči. A na drobnou Zhang Ziyi se nemůže divák snad v žádném takovém filmu vynadívat. Film je vizuálně dokonale propracovaný do posledního detailu a s úžasnou hudbou nemá prostě chybu. Také jsou zde k vidění další známe tváře z japonských bojovek. Nudit se u tohohle filmu učitě nebudete, protože příběh je tak krásný až se člověku svírá hrdlo (zvlášť u konce). Tyhle filmy fakticky miluju, vždycky mě totálně dostanou.

Kdopak to mluví (1989)

Tak to je už dneska klasika. Báječný filmový odpočinek. Zábavný exkurz do života malého dítěte.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Když jsme s přítelkyní na tento film šli hned první den promítání do kina, byli jsme plni očekávání. Potom přišlo sice trochu zklamání, protože děj byl nevalné kvality. Ale i tak pro totální fandy Predátora a Vetřelce to bude určitě „vzkříšení“ dvou dlouho spících monster. BTW: Nejvíce se nám na konci líbilo otevřené pokračování představené křížencem Predátora a Vetřelce, kterého jsme nemohli pojmenovat jinak než „PRDELEC“ :)))

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Epický konec filmu :)))

Bitevní loď (2012)

Tolik zbytečných postav a keců v jednom filmu jsem ještě nežral...a Rihannu bych nakopal do prdele. Holka táhni zpátky na pódium, tohle ti fakt nejde. Efekty teda luxusní. Třetí hvězda za Jablonského hudbu.

Far Cry (2008)

Náhodou to byla celkem sranda. Myslím, že Boll ví, že dělá sračky, takže se do toho snaží nacpat alespoň vtipné Willisovské hlášky. Jinak jediné co má film společného se hrou je Jackova košile a Far Cry font v titulcích.

Quantum of Solace (2008)

Existujou dobré filmy, hodně dobré filmy, pak super filmy, super filmy od kterých čekáte, že budou vážně "super" , no a pak existujou super filmy od kterých čekáte, že budou vážně "super" a vyklube se z nich "super sračka"...... tak překombinovanou naspeedovanou kameru můžu vidět v každém druhém songu na MTv...a vyměnte toho amerického ukraince v hlavní roli...zlatý Brosnan