VyVolení (2005) (pořad)

První řada byla dupná. Dvojka už byla homosexuální přehlídka vymaštěných hlav. 4tou hvězdu přidávám za to, že mi Hovorka jednou půjčil lyžaky.

Striptýz (1996)

Jedna za kozy Moorové a druhá za hada co chtěl uškrtit tu paní u tyče – měl jsem podobné chutě.

Stmívání (2008) odpad!

Kurva to jsem zas naletěl. Trailer se mi líbil dost zaškrtl jsem si to jako film který chcu vidět v kině. Den před planovanou návštěvou mi napsala kamoška, že na to byla a že ten film MILUJE! To už jsem hned věděl, že to bude nějaky ojeb a fakt – shit. Akční? Thriller? HAHA! Romantická nuda, herec co měl výraz ,,vypil jsem pul litra ruma a jdu se zřigat(pozvracet)“. Triky(?) špatné, u baseballu mi bylo za herce už i trapně. Občas hezká kamera a kočka Kristen mi nestačí.

Daria (1997) (seriál)

Fajný Supermaxový seriál. Skvělá hudba, sarkastický humor se mi líbí a Brittany má luxusní kozy:)

Tokio! (2008)

Do kina jsem se na to rozhodl jít deset minut před začátkem představení a dobře jsem udělal. Nic jsem si o tom předem nezjišťoval a o to víc mě film příjemně překvapil. Kdybych to měl roztrhnout na tři díly tak 4* 5* 5*. Zelený skřet co jí bankovky a kytky mě odrovnal, scéna kdy velezl z kanálu a dělal bordel byla super. Židlový příběh měl slabší střed, ale možná trochu složitější třesoucí se Tokio zase vyhodilo laťku vysoko.

Pyramida (1996)

Lhal bych, kdybych tvrdil, že se mi nepostavil.

O život (2007) odpad!

Segra - na co si mě to vytáhla dofaku?!

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Plastický chirurg bez penisu, kokain pašovaný v silikonových inplantátech, v děloze nalezené dítě po 15-ti letech, nevědomý sexuální vztah s transexuálem....., výbornééé:)

Hospoda (1996) (seriál)

Tolik piv jako Babula se mi vypít nikdy nepodaří :/

Requiem za sen (2000)

Matka si rauš užívala očividně víc než Harry. Ten si jen párkrát šlehnul a upadla mu ruka. Hudba, kamera super a scéna ,,ass to ass" byla fajn.