Hon (2012)

To snad nemyslite vážně..? Tuctová záležitost. Závěr dementní.

Vražedná hra (2012)

Nechápu tohle hodnocení tady. Super film, super akce, super záporák, super hudba i režie. Vy, kteří si to nemyslíte, běžte se dívat na slunce, seno a jine kokotiny.

Jack a obři (2013)

Naprosto jednoznačně nejlepší film Singera.. A to bez diskuze.

Zkrat (2011)

Hudba katastrtofa, akce nic moc, Gina evidentně umí, ale její potencionál je naprosto nevyužitý. Pevně doufám, že další filmy se povedou víc. Každopádně to chce jinýho režiséra. Sodáč je dobrej akorát na ty svoje kraviny a akční filmy neumí. 7.8.2012

Legenda o ztraceném městě (2011) odpad!

Škoda, že už i v Číně točí exelentní tvůrci takový ptákoviny. Jakmile tam lítají tak nic než odpad si to nezaslouží.

Pátek třináctého (2009)

No pište si co chcete, ale já od Nispela vždy dostanu to, co chci a očekávám... 20.03.2012

Ninja přichází (1981)

Možná je to kultovní snímek, ale já jsem Nerovi toho ninju nesežral ani na chvilku. To už jsem víc věřil později Dudikoffovi i když to je stejný nemehlo na bojový umění jak Nerouš. Mimochodem Dudikoffa jsem tady identifikoval. Byl tu asi 5 vteřin. 16.03.20012

Městský lovec (1993) odpad!

Tohle se vymyká všech Jackieho filmů. Snaží se to být hlavně komedie, jenže kongkongská což je katastrofa. Všichni zúčastění zde ze sebe dělají totální pi...tomce.. 09.03.2012

Osamělý válečník (2011)

Všichni HK action stars se nám asi zbláznili a točí poslední roky jen historický válečný dramata, JENŽE jim ještě nedoteklo, že jednak jim to absolutně nesedí (řeč je o J. Chan, J. Li a Donnie) a že to nikoho nezajímá. IP MAN je skvělá vyjímka, pokud to někdo by chtěl mezi tyto pasvily zařadit. Takže závěrem - pro fandy Donnieho z povinnosti zhlídnout a víckrát se toho nedotýkat!! 25.02.2012