Poslední Mohykán (1992)

Nádherná hudba, nádherná scenéria, a jedna z najlepších záverečných scén čo som videl.

Komisař Rex (1994) (seriál)

S komisárom Moserom alias Tobias Moretti to bolo relatívne pozerateľné. Za tie diely dávam dve hviezdy. Tie ostatné po jeho smrti su čistý odpad. Moser R.I.P.

Nebezpečná mise (1999) (TV film)

Film bol dost realisticky a výborne nakrúteny, a čo sa ýyka tej prestrelky, tak vôbec nemusela byť prehnaná. Si zoberte, že keď sa stretne výborne vycvičená skupina elitnych vojakov (ktorí majú naozaj sakra tuhý výcvik, ako napríklad SEALS) a regulérna a priemerne vycvičnená iracká armáda používajúca dosť nepresné a podľa mňa staré zbrane, s ktorými na takú diaľku ako strieľali oni, netrafíte takmer nič, pričom SAS mala najmodernejšie zbrane, ktoré mali výbornú presnosť. Taktiež vo filme BLACK HAWK DOWN, koľko somálčanov bolo na koľko AMIKOV zoberte si počty mŕtvych na oboch stranách. Proste tá prestrelka v tomto filme sa kľudne mohla takto odohrať. AMEN

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Film môjho detstva, ak som ho nevidel aspoň 15 krát tak ani raz. Arnold tu ani nemusí hrať a aj tak vyzerá cool. Vo svojej dobe to bol prelomový film čo sa týka efektov, ale každopádne ten film ma zobral za srdce a ostane v mojom srdci navždy.