Sbohem, baby (2007)

Ben Affeck mě znovu přesvědčil, že je mnohem lepší režisér než herec. První půla byla senzační a rychle utíkala. Postupem času se to začlo čím dál tím více zamotávat, ale filmu to tolik neubralo. Na to, že to byla první Affleckova režije super. Svůj talent potvrdil i v dalších filmech. Amy Ryan zahrála svoji postavu hodně důvěryhodně.

Kameňák 4 (2013)

Když se spojí nejprofláknutější vtipy do jednoho celku co z toho asi může vylízt. Občas tam byla nějaká vlaštovka a na odpad to zase není.

Sviňák (2013)

No co k tomuhle dodat. Po slídnutí mě zamrzelo trochu nízké hodnocení zde na csfd. Ale chápu, že tenhle film není pro každýho. Já si ale tuhle prásáckou jízdu užil od začátku do konce. Není nic co by mi tu chybělo. Skvělej britskej humor je jen třešničkou na dortu. James McAvoy dokázal ze svoji postavy vymáčknout maximum a seděla mu jak prdel na hrnec. Z konce jsem byl v šoku. Z roku 2013 řadím určitě k tomu nejlepšímu.

Zmizení (2013)

Jakea Gyllenhaala jsem si v poslední době hodně oblíbil a tady mě opět vůbec nezklamal. Sice už trochu ohraná zápletka, ale dokonale zpracovaná. Atmosféra je po celej film strhující a i přes delší stopáž jsem do toho byl po celou dobu zabranej. Potěšil závěr, kterej nebyl uplnej klišovitej happy end.

Únos (2012)

Jako většina dánských filmů velice příjemné. Kuchtík velkej sympaťák. Kdyby to bylo ještě více zaměřený na pocity a přidat nějakej vetší zvrat nebo něco nepředvídatelnýho, šlo by to možná do plnejch.

TýTý 2013 (2014) (pořad) odpad!

Buranství Šípa v plný palbě. To že si celou dobu koukal někam dolů na zakrnělý penis bych ještě zkousnul. Ale to neustálý skákání všem do řeči a trapný rádobyvtipy byl už vrchol. U některých cen by se dalo polemizovat, ale to sem nepatří. Snad přiští výběr padne na jinýho moderátora...

Zlatý kompas (2007)

Obrazově to vypadalo famózně. Efekty byly super, ale příběh hodně v tomhle ohledu pokulhával. K tomu si přidam nesympatickou hlavní aktérku a paskvil je na světě.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Stará klasika ke který jsem se dostal bohužel až teď. Hektolitry krve, vtipné scénky a občas nějaká ta nechutnost. Přesně podle gusta, jak má vypadat komediální horor. Scénka v parku je fantastická.

Ledové království (2013)

Moc mě tyhle princenzovský témata nebavěj a proto mi začátek přišel slabší. Naštěstí když se objevili další postavy, zábava se pro mě zvedla. Ten sněhulák byl ze všech asi nejlepší. Hodně příjemná postava. Postava Elzy byla dokonale udělená. A celkově je to po vizualní stránce jeden z nejlepších animáků co jsem zatím viděl. Kdyby nebylo těch zpívajících částí a slabšího začátku, tak dám plnej počet.

T-Mobile Fotbalista roku 2013 (2014) (pořad)

Moderování Kostkový alá poblázněná třináctka mě vážně nebavilo. Liška to občas svými vstupy alespoň spestřil. Plný rádoby vtipů.