Mocný vládce Oz (2013)

V první řadě musím vyzdvyhnout grafické zpracování, které se mi strašně líbilo. Film hraje barvami a krásně se na to kouká. Hned v závěsu je skvělej opičák. Takovýho mít jen doma, hmmm :) Příběh sem sice neznal, ale je dost převídatelný. Celkově mě to ale bavilo i když je to určeno spíše pro měnší. Škoda jen, že se nedalo dýl koukat na Milu Kunis.

Lincoln (2012)

Od velikána Speilberga jsem čekal teda něco víc. Film jsem koukal na třikrát protože mě to celkem nudilo. Záčátek bylo hodně těžký překousat, naštěstí se to v druhý polovině zvedlo. Dvou a půl hodinová minutáž mi přišla až moc. Nechápu jak to mohlo dostat tolik nominací na Oscara, asi díky tomu, že jde o americkou historii. Ani Day-Lewisův výkon mi nepřišel nějak zázračnej. Snad Stevenův dalši snímek bude povedenější.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Sharknado je jedna velká bída. Od hereců, přes jejich výkony, příběh, zápletku až po střih a triky. Jestli to někdo myslel jako vtip, tak se to povedlo. Nad některýma scénama jsem jenom zíral, jak to někdo může vymyslet. Jedna hvězda za originalitu. Protože takhle debilní nápad nikdo eště neměl a dlouho asi zase nebude mít.

Scary Movie 5 (2013)

Na Scary Movie jsem se jako milovník parodií hrozně těšil. Začátek měl slušnej rozjezd a vypadalo to super. Jenže s hlavním příběhem to začalo celkem uvadat. Zařadil bych to někam na úroveň dvojky a čtyřky. Ale i přesto o proti konkurenčním parodiím se mi zdá SM5 zábavnější. Škoda jen, že nedostal víc prostoru Charlie Sheen.

Kobra (1986)

Občas dobrý, nekdy horší, ale celou dobu zábava. Muška Slyho vynikající. Nádherná Nielsen.

V/H/S (2012)

Některé příběhy lepší, některé horší, ale většina mě dokázala něčím překvapit. Rozklepaná kamera mi zase tak nevadila a dala se přežít. Uvidíme co přineco pokračování.

Výlet s mámou (2012)

Mít takovouhle máti, tak už si připravuju smyčku. Bohužel ani můj oblíbenec Rogen to už nezachránil. V týhle road trip mě ani tak moc nebavil. "Dojemnej" konec podle očekávání.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Jednička byla super. Správně střeštěná, dobrý vtipy. Dvojka mi přišla točená jak pro děti. Vtipy většinou vyloženě trapný. Celý mi to přišlo jak pro děti. Občas sem si říkal, jestli to fakt myslej vážně. Ani super Jim to nezachránil.

Mama (2013)

V posledních letech moc dobrých hororů nevzniká. O to víc je třeba si vážit Mamy. Vlastně od začátku až po konec je temná atmosféra, při který jsem se docela i bál. Několikrát jsem se i pořádně lekl. Jediný co se mi nelíbilo byl závěr, čekal jsem nšco víc dramatickýho. Přesto je to nadprůměr. Nebýt tak divnýho konce, možná by bylo i pět hvězd.

Kmotr (1972)

Všichni mi o tom básnili a vyprávěli až jsem od toho čekal asi nadlidský výkon. Tři hodiny je přece jen dost a šel jsem s tím do toho, že se budu bavit od začátku do konce. Bohužel se našlo pár hluchých míst. Ale nakonec jsem se bavil dobře. Hudba je vynikající a k filmu dokonale sedí.