Kung Fu Panda 2 (2011)

Baví ale je to slabšie ako jednotka.(Hodnotenie 3,5)

Midori no hibi (2004) (seriál)

Mať na ruke dievča, ktoré ta tak neuveriteľne chce. Seijiho odmietajú dievčatá a začína byť zúfalý a cíti sa zle až sa mu odrazu na ruke objaví dievča, ktoré ho obdivuje. (Ako to vždy je to čo máme si nevážime kým čo? Možno to bude aj v tomto prípade) Toto ho samozrejme obmedzuje a Seiji na ňu nemyslí ako na plnohodnotné dievča, ale ako prekážku byť s inými dievčatami. Každému je jasné ako to bude pokračovať, ale je to tak neskutočne milé až sa to musí páčiť. Midori no hibi je vtipné a milé anime, ktoré je vhodné pre tých čo chcú vypnúť rozmýšľanie a chcú oddychovať. Počas 13 dielov sa nebudete nudiť. Predstavte si, že na vašej ruke je dievča a hľadá pod vašou posteľou nejaké zaujímavé časopisy. (Hodnotenie 3,5)

Červená Karkulka (2011)

Zo začiatku je tento film fakt nezábavný a nezaujímavý. Kto ho ale dopozerá do konca pochopí, že to až také zlé ako začiatok nebolo. Áno prvé dialógy a niektoré herecké výkony zo začiatku filmu vyzerajú ako paródia. V podstate tento film graduje s odpadu do priemerného filmu.

Super (2010)

Jediné čo poteší je Ellen Page. Ostatné ma fakt nudilo a čakal som na nejaký svetlý moment, ktorý neprišiel.(Hodnotenie 2,5)

Captain America: První Avenger (2011)

Vo filme je dobrý začiatok kým hlavný hrdina je tenký ako slíž. Potom je film len hlúposťou a až na konci je konečne svetielko, keď sa zobudí v svete ako poznáme teraz. ... (Spoiler 1 = hlúposť 1 - Keď idú na aute tak hlavný hrdina bozkáva ženu a za chvíľu je útes určite má na to čas. Spoiler 2 = hlúposť 2 - Na tom útese vyjdú kolesá kúsok von, auto sa môže prevážiť a ona sa na ňom postaví. Spiler 3 = hlúposť 3 - Keď hlavný hrdina bojuje v lietadle a uteká mu jeden pešiak on ho prenasleduje a potom narazí s tým malým lietadlom do druhého. Spoiler 4 = hlúposť 4 - Prečo vlastne musel naraziť o zem keď mohol ovládať lietadlo)

Paprika (2006)

(Hodnotenie 4,5)

Zlo mezi námi (2003)

Ondskan poukazuje na to, že ľudia sa nedelia na bohatých a chudobných. Ľudia sa delia na dobrých, zlých a tých čo idú z dobou. V tejto dobe veľa ľudí ide z dobou a osudy iných ich tak nezaujímajú a kopú si na vlastnom piesočku. Čo je dôležité v živote je prekonať sám seba a spraviť niečo na čo človek môže byť hrdý. Ondskan môže mať teda aj ukrytý výchovný charakter. (Hodnotenie 4,5)