13 duchů (2001)

Aspoň jednu hvězdu za semotámo nějaký ten vtípek. Jinak - Luciano Serunato.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Co to má jako být? To si dělá snad někdo legraci... Jeden z nejhorších seriálů - tady je jedno horší než druhé. Už nikdy víc, už nikdy se k tomu radši ani nevyjadřovat.

The Amputee (1974)

Opět velice zvláštní. Mistr Lynch prostě umí vyprávět příběh, ve kterém ale divák neví hlavu a patu. Zůstanou jen otázky... Je na ně možné odpovědět?

Spawn (1997)

Průměrné komiksové zpracování, slabé tři hvězdy. Pěkné masky tu však jsou - hlavně Spawn a Violator.

Aligátor (1980)

Celkem podařená temná dobrodružná zábava. Samozřejmě je to krávovinka, ale dobře se od toho odreagujete, semtam i nějaká ta lekačka, takže v rámci horrorových dobrodružství tři hvězdy.

Jáma a kyvadlo (1991) odpad!

Jako parodie dobré. Nejlepší byla paní Esmeralda v momentě, kdy pojídala střelný prach, kat s čouhajícími střevy a mrtvé zjevení, které se k Torquemadovi obrátilo od oltáře v poslední části filmu. Nesmím zapomenout na bičování kostlivce na začátku. Celý film opravdu působil směšně, přitom se jedná o vážná témata upalování čarodějnic, obviňování nevinných lidí. Jako horror nefunguje ani v jednom momentě, žádné napětí, žádná nervozita. Od původního zamýšlení horroru se to obrátilo v neskutečně trapnou parodii.

Panic je nanic (2006) odpad!

Blbost to je! Jediný důvod, proč se k tomu vůbec vyjadřuji, tak je Šárka Vaňková. Škoda, že hrála v takovéhle volovině, jinak Šárka je zábavná, působí mile a kdyby byla doba jemných hudebních filmů typu Noc na Karlštejně nebo zčásti hudebních Šíleně smutná princezna, tak věřím, že by zazářila a nějaká ta píseň by pro ni přišla vhod.

Chobotnice (1998)

Takhle by mělo vypadat zábavné akční béčko, ve kterém lidi zabíjí něco zrůdného. Nebojíte se sice ani vteřinu, ale přineslo to vše, co jsem od toho očekával. V rámci B-filmů je to na pět hvězd, v rámci světové kinematografie odpad, ale film si na žádnou myšlenkovou věc nehraje, v rámci Béček prostě pět hvězd. A tečka.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Milý Karlíku, to byla jízda - pěkná satirka vyprávěná roztomilou formou. Od tohoto filmu jsem osobně nic neočekával i přesto, že Tim Burton je můj velice veliceee oblíbený režisér. Příjemné překvapení bylo, že mistr Tim z filmu neudělal lacinou povrchní věc, nýbrž lidi vybízí k ponaučení, skromnosti, dobru satirickou účinnou formou... Příjemné překvapení, stoprocentní film. Děkuji, Time!

Velká ryba (2003)

Taaaaaak - Big Fish je opravdu Big Fish - příběh hledání lidí sebe samotných, hledání lásky v sobě o sobě, pro milované, pro ostatní.... Hlavní hrdina je takový pábitel, který miluje svou ženu, svého syna, svou snachu, své přátele - je to opravdu dobrý člověk, který doooslova miluje vše živé. Vypráví nepravdivé historky,tvrdí, že se to stalo - Kdoo mu uvěří???? vše však myslí dobře, není ambivalentní, chce svými excentrickými taškařicemi prostě pobavit lidi, proč se nevyhýbat šedi života, když to jde prožívat vše cestou sice místy strašidelnou, nikoliv však nezábavnou a ne brutální jakým náš svět vlastně nyní je...?????????????. Je nemocen, to ví, však přesto je lidský a ne morous, proto ho hodně oceňuji. Závidím mu, vyloženě závidím tomu, že nepodléhá zlu, nestává se z něho morous. Ví, jaký je, on sám je od přirozenosti takový a ví, že se nikdy nezmění. Ani by nechtěl. Jen jeho syn je hodně rozpačitý. Jeho syn...kapitola sama pro sebe. Je skutečně až takový člověk bez fantasie? Je to člověk, který není empatický? Nepochopí svého otce? Nebo nechce přistoupit na jeho hru, kterou baví ostatní? Odpovědi, nooo, dost možná spíše nové otázky na život najdete v tomhle krásném filmu Tima Burtonova - Time - klobouk dolů, krásně jste to podal, pane režisére... Tohle byl Váš naprosto skvělý výkon. Klobouk dolů hercům též...