Prosíme přetočte (2008)

Pokuď patříte mezi úzkou skupinu obdivovatelů herce Jacka Blacka,tak se budete skvěle bavit.Způsob,jakým ústřední dvojice ,,přetočí,, například Krotitele duchů,patřil k tomu nejlepšímu,co jsem letos v danném žánru viděl.

Telefonní budka (2002)

Od tohoto filmu mám nutkání vidět každý film,kde hraje Colin Farrell.Naprostá adrenalinová bomba!

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Naprosto srdeční záležitost.Pravda dnes,bych se na tento seriál pravděpodobně nedíval,ale ve své dobně naprostý kult.Daleko věrohodnější a lépe napsané postavy než v 90210.Na některé scény už nikdy nezapomenu.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Tohle je prostě dobře mamixovanej koktejl,přesně pro mě.Seriál střídá humorné scénky s těmi nechutnými a do toho všeho hrdinové souloží,chlastají a jěště řeší svoje osobní problémy.Seriál je podle mě série od série lepší.

Poseidon (2006)

Remake sice originálu nešahá ani po kotníky,ale na druhou stranu jde o příjemnou,i když trochu primitivní zábavu na sobotní odpoledne.

Skandály ze života zvířat (2008)

Další kousek z produkce Adama Sandlera,který patří rozhodně k tomu podařenějšímu.Steve Zahn opět dokazuje svůj komediální talent.Jednohubka,co neurazí.

Wanted (2008)

Naprostý nářez..Od dob prvního Matrixu jsem čekal na akční film,který by byl,tak zatraceně cool.Co si budem povídat,při sledování musíte vypnout všechy mozkový buňky,jinak asi těžko spolknete ulítlosti typu,,kulek lítajících přes celý město,, atd. Bekmambetov nemohl natočit lepší americký debut!

Kopačky (2008)

Další skvělá komedie,kterou má na starosti Judd Apatow,i když jen,jako producent a spoluscénarista.Pokuď se vám líbili kousky,jako 40 let panic,nebo Superbad,tak neváhejte ani minutu.