Stážisti (2013)

Jeden z mála filmů, který je třeba vidět s dabingem. Neuvěřitelně mě chvílema Owen Wilson alias Ondra Vetchý bavil! :D

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Smutný to bylo. Tak to dopadá, když nějakej vykuk dostane nápad vykrást výborný film, udělat pokračování a zkusit na tom vydělat peníze. Vlastně šlo jenom o repete starých fórků a hlášek a bylo hotovo. Hvězdu navíc za Václava Koptu, ten jedinej byl dobrej. P.S. Snad nikoho nenapadne udělat Sneženky a machry po 50 letech.

Případ číslo 39 (2009)

Oceňuji výběr té malé holky, coby představitelky temna a zla. Ten satan z ní přímo sálal, jako teplo z dobře roztopeného krbu. Věcí druhou je vcelku vlažný výkon Renné Z., ta mě až tak extra nenadchla.

Volání o pomoc (2007)

Nejsilnější film o událostech 11. září a Adam Sandler ve své životní roli. K tomu výborný Don Cheadle a krásná Liv Tyler...co víc si přát.

Přátelé (1994) (seriál)

Geniální seriál, který mi vždy spolehlivě zvedne náladu. Každý díl jsem viděl alespoň stokrát (bez nadsázky :-)) a stále mě baví. Za těch deset let se Přátelé vyvíjeli, zráli a dospívali, ale nikdy (byť ani na jedinou epizodu) neztratili nic ze své výjimečnosti. Zkrátka moje absolutní srdcovka na kterou nedám dopustit.