Lovci lidí (2008)

Zkurvení myslivci , člověk si už nemůže ani s přáteli vyjít na poklidnou procházku lesem.

Jako za starejch časů (2012)

Vratný láhve po gangstersku, až mi bude 70 tak to přehodnotím. PS: Walken je Bůh ať hraje kdekoliv.

TRON: Legacy 3D (2010)

Vlhký sen obrýlených Geeků, dokonalý vizuál se snoubí s brilatním soundtrackem a vůbec s vizionářským světem, je to umělecké dílo spíš než film a navrch okouzlující Olivia Wilde s brilantním Jeffem Bridgesem. Velkolepé a perfektní audiovizuální orgie!

Kanibalové (1980)

Není lehké ohodnotit tento film. Reálné záběry dost brutálně zabíjených zvířat mi nejsou moc příjemné, ale jako celek to nemohu hodnotit jinak než jako absolutní kult. A dle mě dost reálný obrázek který by seděl na většinu lidstva kdyby měli tu možnost páchat tato zvěrstva.

Světová válka Z (2013)

Naprosto znepokojující a strhující adrenalinová survival jízda s totálně depresivní až úzkostnou atmosférou!

Superbad (2007)

Taková oddechová pubertální sračička.

Sid a Nancy (1986)

Kdo si sakra myslíš, že seš? Sid Vicious.

Kick-Ass 2 (2013)

Tak na tohle jsem asi už moc starej. Po dlouhé době jsem vlezl do kina, v celém sále byli jen 4 tlustí 18-ti letí uhrovatí šprti a já. Nemohu jinak než ohodnotit to jako nebetyčnou sračku která neví zda je comix, komedie nebo drama.

Titus (1999)

Dechberoucí a naprosto famozní veledílo! Skvost!