Pátrání (2018)

Zo začiatku ťažko stráviteľný doku-spôsob sledovania deja, ale čím som bol bližšie k rozuzleniu, tým zaujímavejšie mi to prišlo. Zaujímavá detektívka, jednorazový bombónik, a poučenie na záver... Sociálne siete sú smrrrrrť !!! 5***** a 81,911% - za veľmi odvážny, ale vcelku originálny nápad.

Nebezpečná laskavost (2018)

Záver do celé dosral. Dej som odhadol oveľa skôr, než je zdravé, avšak až do posledných chvíľ som očakával, že príde nečakaný zvrat, ktorým tvorcovia spôsobia šok, zdravý twist, ale oni to celé zakončili ako pri nejakej Bčkovej čiernej komédií s trápnymi hláškami a podobnými nezmyselnými akože vtipnými scénkami. (húliaci rodičia v baráku, zrazenie Blake následne hláškovanie hrdinu...) Tento film si rozhodne zaslúžil originálnejší koniec. Sexy Blake as always, trápna americká puťka Anna... 3*** a 62,021%

Aquaman (2018)

Krásny podmorský svet, hrdinov xsicht nezdigitalizovaný, na rozdiel od jeho lietajúceho kolegu a jeho fúzikov, a dobrým soundtrackom. Zápletka nič moc, DC Comics ale ponúka aj oveľa horšie "varianty" na priemerný komixový film. Od Man of steel najlepšia DC-ovka. (z BvsS Dawn of justice som už vytriezvel) Ale nenechajte sa pomýliť, je to ako byť DRUHÝ NAJKRAJŠÍ ZO ŠKAREDINCA ! Lepšie 3*** za ľudský prístup zo začiatku a celkom zábavná vyše dvojhodinovka. Treba vypnúť, a kochať sa.73,203%

Upgrade (2018)

Lepší Venom, aspoň čo sa invazívného "tvora" v ľudskom tele týka. Skvelé akčné sci-fi líznuté troškou brutality, ale pamĺsek pre fanúšikov Johna Wicka a Terminátora. Dobrý nápad, vierohodné prostredie zasadené do nie až tak ďalekej budúcnosti a zápletka vcelku dobrá, so škandinávsky drsným koncom. 4**** a 77,182%

Halloween (2018)

Čakal som všetko, ale takto dementne (a to sa veeľmi krotím) napísaný scenár, kde z postáv a policajtov robia ešte väčších debilov než Funes z četníkov som neočakával. Banda debilných scenáristov, ktorí nás divákov majú za volov ?! Cmon.. SPOILER: Keď mám svojho dlhoročného úhlavného nemesisa konečne v pasci, tak mu hlavu rozmrdám brokovnicov, že by ho ani vlastná DNA nespoznala.. a oni prídu z plamienkom nádeje. Nádeje, že sa to ľuďom zapáči, a zasa spravia dvojku, ktorá bude ešte debilnejšia, ako tento brak. A tak už vopred klobúk dole, túto nastavenú laťku bude ťažké podliezť ! 2** za nostalgiu a hudbu. Inak je to sračka ktorá robie Zombieho vec z 2007 najlepším dielom série (od jednotky) 22,202%

Na doraz (2017)

POMO asi pozeral iný film !!! Zábery na prerušovanú žltú čiaru ma tak srali, že si tú moju frustrovanosť odsral celý film. Ale vôbec ma to nemrzí... tak debilné chovanie postáv si nezaslúži viac ako 1* ! 15,102% za tú jednu búračku, ktorá sa tam ocitla. Asi pohltila najväčšiu časť rozpočtu.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Dychberúce akčné potešenie !!! Po skvelej "päťke", ktorá nám priniesla Rebeccu som sa na šestku tešil opäť o niečo viac, nakoľko je príjemným osviežením. Naopak, tak ako v Avangers, tak aj v tejto sérií mi príde Jeremy Renner absolútne zbytočný, čiže jeho neprítomnosť vítam. Po návrate z kina som si pogooglil pár "behind the scenes" z natáčania, a uznávam, že Cruise je hovado. Samozrejme, je to vymrdaný scientológ, rovnako aj producent, ciže sa nemôže vykresliť ako krpatý mužíček, a každý záber mu pridáva niekoľko DO OČÍ BIJÚCICH centimentrov. Posledná scéna s vrtulníkom a hákom trošku prehnaná, skvelý Sean Harris ako Cruisom posadnutý terorista, ktorý nerobí veci tak aby uškodil bežným ľudom ale len Cruisovi (tiež trošku prehnané), Fallout je však ako celok jedna nadupaná akčná jazda, skvelo natočená, ozvučená (Balfe je žiakom Zimmera) a zrežirovaná ! 4**** a 80,101%

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Podsta jednotke sa nekoná ! Trápne, herci starí a film absolútne zbytoční. Jedna hviezda za Laurie Holden... 1* a 12,687%

Tomb Raider (2018)

Nového Tomb raider som prešiel na Xbox 3krát, dvojku dvakrát... tento film je jednotkou inšpirovaný + Alicia je uveriteľná Lara bez zbytočných priklášnení. Spočítam toto všetko a nemôžem dať menej než 4**** Dobre napísané, zahrané, zrežírované a bez zbytočných nonsensov. Skvelý dobrodružný film ! 74,929% Do Lary s dvoma búchačkami na konci som sa platonicky zamiloval !