KatkaMach

Česko

2 body

<< předchozí 1 2
    • 31.8.2017  19:09

Skvělé herecké obsazení bohužel nezaručí skvělý zážitek. Hodinu jsem se tak šíleně nudila až jsem nakonec přepla. Ani vědomí, že nezjistím kdo je vrah mě u sledování neudrželo.Někde v recenzi srovnávali tento seriál s Vraždami v Midsomeru, což absolutně nechápu. Autor asi moc Midsomer nesleduje. No dost pochybuju že se Exner dočká dvaceti sérií jako tento britský detektivní skvost.

• 14.8.2012  19:39

Putování za poznáním sama sebe v podání Julie Roberts bylo opravdu děsné. Vůbec jsem neměla pocit, že by k něčemu dospěla, nějakému sebepoznání. Čekala jsem daleko víc. Ikdyž nemám Julii Roberts moc v lásce viděla jsem pár filmů kde byla skvělá. Ovšem ne v tomhle. Vůbec nic jsem jí nevěřila. Nebýt hezkých lokací nevím jestli by si zasloužil tak vysoké hodnocení. Dávám dvě hvězdy, koukat se na to dá, ale bez velkých očekávání.

• 25.5.2012  12:00
    Rozum a cit (TV seriál) (2008)

Když budu jako ostatní srovnávat s filmem z roku 1995, tak samozřejmě vyhraje film. Ale tento seriál je velmi zdařilou adaptací románu. Vzhledem k tomu, že samotný román jsem nedávno četla, mohu to objektivně posoudit. Musím přiznat, že Edward Ferrars v podání Dana Stevense se mi líbí o poznání víc než Hugh Grant. Plukovník Brandon je výtečný, ikdyž Alan Rickman u mě samozřejmě vítězí. Celkově příběh vyzněl velmi dobře, prostě klasická Jane Austen.

• 23.5.2012  14:18

Na film jsem se dívala hlavně kvůli Alanu Rickmanovi. A nezklamalo mě to. Jeho výkon byl jako vždy naprosto úžasný, ale i děj filmu nepokulhával. Je to velmi dojemný a city nabitý film. Zakomponovat do takového filmu autistickou matku a její pohled na ztrátu dcery je skutečně zajímavé. Ne že bych obzvláště milovala takovéto emocionální filmy, ale tento je takový poklidný a harmonický. Hezké pohlazení po duši.

• 23.5.2012  09:03
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

Můj nejoblíbenější detektivní seriál. Nedovedu si představit víkend bez Barnabyho. Dokonce i nové díly s Johnem Barnabym jsou stejně vynikající jako ty dřívější. Doufám, že se v Midsomeru bude ještě dlouho vraždit :)

• 23.5.2012  09:00
    Profil zločinu (TV seriál) (2009)

První série mě doslova nadchla. Po stále vysílané Julie Lescaut vítaná změna. Chloe je naprosto úžasná. Obdivuji tu herečku za tak skvělý výkon. Jsem zvědavá na další díly s novým majorem. V prvním díle to vypadalo velmi zajímavě, tak doufá, že si to nepokazí. Zatím dávám radši 4, třeba po dalších dílech hodnocení upravím.

• 23.5.2012  08:54
    Případy detektiva Murdocha (TV seriál) (2008)

Viděla jsem téměř všechny díly, konkrétně po 5.díl 5. série. Naprosto nechápu proč má tento seriál tak nízké hodnocení. Je to kvalitní detektivka odehrávající se v zajímavém prostředí, se zajímavými zápletkami a s velmi dobrým hereckým obsazením. U každého dílu se člověk i zasměje a slabší nátury možná i popláčou. Postavy jsou velmi dobře napsány a prostředí Toronta 19.století je určitě velmi zajímavé a ne zcela běžné. V době kdy v každé detektivce jen vezmou DNA a případ je vyřešen je jistě dobrým osvěžením podívat se jak se to asi dělalo dříve a jaké byly počátky kriminalistiky. Dávám rozhodně pět hvězd.

• 22.5.2012  16:23

Tom Selleck jako Quigley je skvělý. Film jsem viděla s dabingem, kde mi moc neseděl jeho hlas, ale to už nevypovídá o kvalitě filmu, ale o kvalitě dabingu. Výborný western se skvělým záporákem v podání Alana Rickmana. Prostředí Australie a jejich domorodců, k tomu mírně vyšinutá ženská a nějaké to střílení. Velmi zdařilé dílko a skvělá zábava.

• 7.4.2012  18:12

Opravdu nádherný film, ikdyž bych řekla, že nejvíce chytnou za srdce až scény odehrávající se v cholerou zasažené vesnici. Kitty projde díky této životní zkušenosti velkou proměnou a naučí se vážit si důležitých věcí. Výtečně vykreslený vztah dvou lidí, kteří se musí ,, naučit jeden druhého chápat, milovat a odpouštět...'' Dávám 4hvězdy :)

• 9.3.2012  18:35
    Whitechapel (TV seriál) (2009)

Po shlédnutí všech tří sérií, velmi doufám, že bude i čtvrtá série. Seriál má úžasně ponurou atmosféru a vše se točí kolem kriminálních případů z minulosti. Ať už se jedná o Jacka Rozparovače či jiné hrůzné vraždy v historii. Postavy inspektora Chandlera s obsedantně kompulsivní poruchou a jeho seržanta Milese se skvěle doplňují. Poslední díl třetí série má úžasné finále, které vyrazí dech. Ale nedoporučuji lidem, kteří rádi Happy endy :))

• 17.1.2012  11:23
    Sherlock (TV seriál) (2010)

První série skvělá, začátek druhé ještě lepší. Po psu Baskervillském jsem zvědavá na poslední díl druhé série a prý se pracuje i na třetí. Nenapadlo by mě, že z klasiky se dá vytvořit tak skvělý moderní seriál. Skvěle zahráno, skvěle napsáno. Při A Scandal in Belgravia jsem se i dost nasmála. Cumberbacht a Freeman jsou spolu jedineční.

• 29.11.2011  11:54
    Cranford (TV seriál) (2007)

Krásné pohlazení po duši. Tento seriál je opravdu příjemný a můžu jen doporučit. Skvěle jsem se zasmála a i slzy mi tekly. Moc pěkně natočeno.

• 22.11.2011  15:05

Budu si muset přečíst knihu. Viděla jsem dvě zpracování Mansfield Parku a každé je jiné. Samozřejmě kostra díla zůstala, ti co se měli dostat k sobě se dostali. Fanny v pojetí Frances O'Connor se mi opravdu líbila a Jonny Lee Miller jako Edmund byl roztomilý. Neříkám, že se jedná o nějaký majstrštyk, ale na příjemně strávený večer je to opravdu hezký a vhodný film, tedy pokud nedáváte přednost třeba hororům :))

• 22.11.2011  14:53
    Slečna Emma (TV seriál) (2009)

Romola Garai jako Emma, dalo mi to nějaký čas její podání skousnout. Pro ty kdo znají Emmu z roku 1996 v podání Gwyneth Paltrow je to určitě poněkud nezvyklé. Gwyneth podala Emmu jako kultivovanou mladou dámu, sice asi trošku namyšlenou a egoistickou, a v podání Romoly se jedná o pubertální holku. Vzhledem k tomu, že jsem prozatím nečetla knižní předlohu nemohu tedy říci, které podání této postavy je lepší. Asi je lépe je nesrovnávat a brát je taková jaká jsou. Každopádně toto čtyřdílné zpracování je velmi zdařilé. Johny Lee Miller je jako Mr. Knightley úžasný a stejně tak i v Mansfield Park jako Edmund.

• 22.11.2011  14:39
    Emma (1996)

Viděla jsem ji několikrát a ještě nejspíš několikrát uvidím. Má skvělou výpravu, kostýmy, interiéry i exteriéry jsou úžasné. Jeremy Northam jako pan Knightley je neodolatelný. No a Gwyneth je okouzlující.

• 22.11.2011  14:36
    Mansfieldské panství (TV film) (2007)

Už druhé filmové zpracování Mansfield parku, které jsem viděla. a pokud mohu říci, obě jsou celkem dobrá, dosti odlišná, což jsem uvítala. Ikdyž na Billie Piper jako na Fanny jsem si musela dost zvykat. Překvapil mě tu Blake Ritson jako Edmund. Viděla jsem před pár dny Slečnu Emmu z roku 2009, kde tento herec hraje Mr.Eltona, takže mi chvilku trvalo, než jsem ho začala brát jako kladnou postavu, protože jako Mr. Elton byl opravdu úžasně slizký. Takže abych to shrnula, příjemné pokoukání, miluji tu poklidnou atmosféru austenovských filmů, v dnešní uspěchané době není nic lepšího než kouknout na takovýto příjemný film.

• 27.8.2011  22:11
    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010)

Po shlédnutí pilotu 3hvězdy a nyní po shlédnutí dalších dvou dílů musím jednu přidat. Slunce, pláže a akce. Krásně prosluněná atmosféra, celkem slušné hlášky a sympatické hlavní postavy. Úžasné béčko, které stojí za to shlédnout.

• 13.8.2011  20:52
    Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

První série je jednoznačně trošku divná. Ale člověk tomu nakonec přijde na chuť. Zvlášť když se změní prostředí jakéhosi málem skladiště a laborku přestěhují do moderního prostředí. No a když ještě ze seriálu odejde podivná Aiden, je už vše o hodně lepší. Musím říct, že od druhé série je to opravdu pěkná podívaná a určitě bych tuto Kriminálku dosadila na druhé místo za Las Vegas. Detektiv Mac Taylor je rozhodně sympatičtější než zrzoun z Miami a i ostatní postavy jsou mnohem lépe zahrané. A co mě naprosto uchvátilo, je použití různých písní na začátku každé epizody a pohledy na New York. Opravdu skvělý nápad.

• 8.4.2011  17:21

Koukám, že jsou tu celkem rozporuplné komentáře a i to hodnocení není úplně vyrovnané. Já za sebe musím říct, že jsem od Relikvií smrti očekávala pouze a jen nudu. Minulý díl, který se celý točil jen kolem ,,muckání", mě naprosto odradil od jakéhokoliv těšení se na další díl. A vida, jaká změna. Další díl je už někde jinde. Konečně se objevilo trochu akce, kouzla lítají, prostředí je stále temnější. Sice taky nejsem moc fanda toho, že film rozdělili do dvou dílů, ale filmu to nakonec tolik neuškodilo. Jen doufám, že dvojka pojede na stejně temné vlně a závěr bude monstrózní.

• 8.4.2011  16:54

Velmi příjemně koukatelný film. Ikdyž jsem ho shlédla v poněkud horší kvalitě obrazu, tak mě příjemně překvapil. Spousta akce, celkem rozumný příběh a sympatické hlavní postavy, co víc si přát. A hlavně patří dík tvůrcům, že z dobrého akčního dobrodružství neudělali romantický slaďák.

• 26.2.2011  18:16
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Opravdu povedený seriál. Jako fanouškovi SG1 mi tak 2-3 díly trvalo, než jsem si zvykla, ale stálo to za to. Skvěle vybraní herci, dobře napsané dialogy a spousta akce. Já osobně zbožňuji postavu Rodneyho McKaye, za kterou patří velká poklona Davidu Hewlettovi.

• 22.8.2010  13:05
    Vesnice (2004)

Naprostý souhlas s komentářem golfisty. Já byla naladěna na správnou strunu a opravdu se bavila a byla jsem příjemně napjatá.

• 7.8.2010  19:15
    Kruhy v obilí (TV seriál) (2007)

Kdyby těch 12 dílů sestříhali na jeden film, bylo by to určitě zajímavější pokoukání. Je to rozvleklé a překombinované, hlavní hrdinka se pro mě postupně stává nesympatickou. Konec jsem ještě neviděla a dle toho jak kvalita klesá ani nevím jestli uvidím.

• 7.8.2010  19:09
    Lady XXL (2006)

Jako odpad bych tuto komedii rozhodně nehodnotila. Samozřejmě to není nic moc komedie, člověk se mockrát nezasměje, ale oproti jiným americkým slátaninám má tento film alespoň nějakou myšlenku. Na světě je určitě spousta tlustých lidí, kteří s tím nikdy nic nezmůžou a tu velikost 38 mít nebudou. Ale to neznamená, že se za to musí nenávidět. Myšlenka, aby měl každý rád sám sebe se mi zdá opravdu hezká a v americkém filmu se s něčím takovým často nesetkáme, takže i proto dávám 3 hvězdy.

• 25.6.2010  21:43
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Tak shlédnuto potřetí a opět mě tento seriál dostal. Naprosto excelentní zpracování. Každý díl má své kouzlo a ukazuje válku takovou jaká byla. Příběh skutečných hrdinů.

• 25.6.2010  21:23

Snad vůbec první film, který jsem viděla v kině. Takže i ze sentimentu dávám plný počet.

• 27.3.2010  09:28
    Vraždy v Londýně (TV seriál) (2004)

Komentář uživatele politik je naprosto přesný a zcela s ním souhlasím. Špatné hodnocení tady na čsfd mě opravdu zaskočilo. Ikdyž je pravda že po shlédnutí prvního dílu jsem měla rozporuplné pocity, ale další 3 shlédnuté díly mě naladily naprosto pozitivně a Kris Marshall ukázal že dokáže zahrát i něco jiného než komediální roli.

• 27.10.2009  20:21
    Pocoyo (TV seriál) (2005)

Skvělý seriál pro malé děti. Má skoro dvouletá dcera se nemůže vynadívat a na youtube pocoya sjíždí ve španělštině. Myslím, že by české televize mohli popřemýšlet a začít dávat nějaké podobné seriály pro malé děti. Opravdu to chybí.

• 2.8.2009  11:06

Mohl to být celkem dobrý film, kdyby se zaměřil trochu více na jiné záležitosti než kdo s kým a proč. Místo bezduchého tlachání puberťáků se mohlo objevit trochu víc akce. Konec vyšuměl do ztracena, kdo očekával třeba i nějaký boj a létající kletby, tak musel být hluboce zklamán. Víc než ucelený příběh film připomíná spoustu scének, které byly jen tak hala bala poskládány za sebe.

• 4.7.2009  23:20

Abych pravdu řekla, tak horory moc nevyhledávám, ale když nějaký shlédnu, tak očekávám že ve mě zanechá nějaký strašidelný dojem. Znáte to když jdete v noci na záchod a málem tam strachy ani nedojdete. Horor Drag me to hell ve mě takový dojem nezanechal. Abych pravdu řekla, už si téměř nevybavím nějakou hezky strašidelnou scénu a to jsem ho viděla před dvěma dny.Je to takový průměrný trošku strašidelný film u kterého se párkrát polekáte, ale velký dojem ve vás nezanechá. Raději se podívejte na nějakého Hitchkoka.

<< předchozí 1 2