Survive Style 5+ (2004)

Kakihara tak dlouho prcal Lynche až se jim narodil japonský Tarantino. Tleskám!

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Perfektní trillerová jízda, při které není až tak nutné znát seriál ("znalost" resp. oblíbenost však požitek jen umocní) s typickými Lynchovskými trejdmarky, nervní atmosférou a neuvěřitelně gradujícím finále. Film, který se neomrzí.

V zajetí démonů (2013)

Milé děti, pokud si budete hrát na tleskanou schovávanou v divném domě, přijde bubák, posedne vaši maminku a ta vás bude chtít zabít. Pak přijdou divní lidé a zachrání vás i maminku. WTF? Přehajpovaný, dějově roztříštěný remix, který zachraňuje především výborná formální stránka a strašidelná Lorraine W. v podání Very Farmigy. Sinister měl větší koule. 3,87*

Continuum (2012) (seriál)

S01 - oddechová "sci-fi" krimoška s dobrými nápady, které se však rozpouští ve spoustě "náhod", nesmyslů a jisté ubrečené schizofrenii a odfláknutou continuuitou. S02 - velezábavná podvratnost, která úplně obrací a jde proti původním hlavním hrdinům. A ten konec je za 5.

The Divide (2011)

ikdyž je to vlasně nemocný(zlý) film, tak je to super zábava

Utopia (2013) (seriál)

Kujem pikle! Kudos! Kéž by takhle zábavně, vesele a barevně natočili všechny ty konspirační teorie....A chemtrails? No a co?

Lesní duch (2013)

Jehovistický protidrogový film.

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec (1989)

Omamné podobenství a nádherné, okouzlující, nechutné a aktuální zrcadlo, které žádá se podívat jeho optikou na svět kolem nás. TOP 10. I po letech (několikrát v kině) i dnes (s dabingem v TV) stále pořádná rána do palice! Doporučuju absolutně všem a ne všem se to bude líbit.

Jezero smrti (2008)

fuj! špatně natočená storka, která však velmi intenzivně ukazuje na ZLO mezi námi a v nás.