Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Ale, ale, ale zase to nebudem prechvalovat. Zas takova slava to neni. Pilot nebyl spatnej, ale opet tu mame ale! Je to proste teen serial, kde se nevyhneme hloupejm postavam, "laskam" a klise. Uz v pilote se mi nelibilo par hloupejch potav (Adam, jeho tatik) a u jeho hlasce "Its the same for u and Adam. U dont wanna mess with fate" jsem si rikala "Wtf? ta holka videla Adama 2x a on si hned mysli, ze je to laska jejiho zivota? Pfff!" Bohuzel, nechci vam tady nejak spoilerovat, ale bude to laska jejiho zivota, to vi od zacatku kazdej (bohuzel). Takze za me 3*** a ocekavam jestli mi tvurci zmenej nazor k lepsimu ba naopak k horsimu.

Tajný život včel (2008)

Zapnu televizi a tam dava tenhle film. Ze zacatku jsem myslela, ze to prepnu nekam jinam, ale jak se tam postupem casu zacaly obevovat zname tvare a pribeh se rozbehl, tak jsem vedela, ze to musim dokoukat. Vyborny drama, kde Amerika byla jeste rasisticka a omezena.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Serial je skvelej, smeju se u kazdyho dilu. Modern Family je vyborna smeska a musi bavit snad uplne vsechny.

Talisman (2012)

Tak tenhle film me 3x uspal, myslim ze to mluvi za vse. + Efronuv vecny vyraz smutnyho stenete je vrcholem nudy.

Tekken (2010)

Jednim slovem spatny. Pro puvodni fanousky hry, je tenhle film utpeni. Pribeh uplne jinej nez puvodni, triky laciny a celkove se to proste nepovedlo

Temné stíny (2012)

Vyzualne perfektni. Burtnovskej svet byl vzdycky uzasnej a hrozne pekne se na nej kouka. Bohuzel to bylo nudny. Depp me v roli Barnabase vubec nezaujal a ostatni postavy byly taky prakticky o nicem. Vtinejch scen se moc nekonalo, proto bohuzel jen 3***. Skoda tomu.

Temný rytíř (2008)

Musim se priznat, ze jsem toho moc necekala. Pokracovani uspesnych komiksovych filmu vetsinou byva strohe, nudne a preumelkovane. Ale v tomhle pripade to tak neni! Myslim si, ze tento film o Batmanovi predcil vsechny predtim. Nejspis to bude fenomenalnim Heathem, ktery dokazal vystihnout Jokerovo silenstvi, genialitu a vtipnost (Why so serious? nebo Lets put a smile on thath face) tak, ze to ani nedokazu pospat.Perfektni akce, kostymy, herecke vykony,dialogy,efekty no proste vsechno co si divak preje videt, je v teto neuveritelne podivane zahrnuto. Jedine co muzu rict, je pokud jste Dark knihgta nevideli ,tak si urcite najdete 2 hodinky casu a podivejte se, uvidite sami, ze to za to bude stat. 5*****, kdyby slo vic, tak nevaham a prihazuju.

Temný rytíř povstal (2012)

Ted mam obrovsky dilema. Film se mi strasne libil, atmosfera byla bombova, herci perfektni a hudba tomu akorat pridala (Hanz Zimmer ze, co jineho cekat). Ale! mam tu jeden zasadni problem a to, ze Dark Knighta vsichni vychvalovali, hlasili k nebesum a ja jsem cekala neco, co me nejak vyrazne zasahne. Bohuzel to se nestalo a me to neprislo tak "dark" a hlavne ne moc akcni. K memu zklamani se zadna memorable scene nekonala a tak Nolan neprekonal svoje TOP, Dark Knighta s neprestavitelnym Heatem v roli Jokera.

Terapie láskou (2012)

Chcete vedet, co se stane, kdyz se setkaj dva lidi co jsou az po usi v sra***** a do toho jeste neuroticky cynicky blazni? Vznikne takhle suprova cerna komedie, kde kraluje Bradley s Jennifer. Je to obrovsky prekvapeni a celej film jsem si uzivala dynamiku mezi hlavnim parem. Je to vtipny, smutny, dramaticky a blaznivy. Pecka.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Horor meho mladi, hned to vriskotu nejobavanejsi vrah (asi protoze jsem jiny neznala, ale v 11 nebo 12 celkem uspech) :D takze 3*** za tech 200 metru domu co jsem musela strachy protorpet, kdyz jsem se vecer po filmu vracela...