• Krátkometrážní

Galaxy Quest (1999)

Žádný ze Star Treku (kromě toho nového) nemá lepší efekty než Galaxy Quest. Skvělé herecké obsazení a parádní hlášky. Alan Rickman je za všechny peníze.

Horší než smrt (2007)

To jsem se zase jednou zasmál, až mi tekly slzy. " Proč jsou ty mraky tak kurevsky zelený!"

Vysloužilí lvi (2003)

Tenhle film jsem viděl dávno.... ale zato si pamatuji, že se mi líbil.

Pád (2006)

Jeden z nejoriginálnějších námětů vůbec, se mísí s radostí, smutkem a precizní hudbou. Překvapení jako hrom.

Tankový prapor (1991)

Nesmrtelný film plný legenárních hlášek a všudy přítomného Donutila.

Ptákoviny (1994) (pořad)

Klasika mezi pořady.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Podle mnohých recenzí jsem čekal, že to bude horší, než první díl a podle mnoha komentářů zde na CSFD jsem zase čekal, že bude lepší. Takže jsem nevěděl, co si myslet. Nakonec jsem teda kino navštívil a jsem zato moc rád. Sice první půl hodinka byla trochu pomalejší a slabší, ale to se potom vyrovnalo a film začal mít spád, jehož vyvrcholením byla běžecká scéna v lese, u které jsem si říkal, že Matrix už nějak zestárnul. Jared Harris jako Moriarty skvělý (popravdě, když jsem se dozvěděl, že ho nebude hrát Daniel Day-Lewise zavrhoval jsem ho) a Robert Downey Junior a Jude Law samozřejmně také. A duel Sherlock vs. Moriarty? Lepší zpomalenou šarvátku jsem neviděl od Watchmenů. Závěr také skvělý a nápadově vtipný. Nemohu nedát plné hodnocení a říci, že tenhle Sherly se mi líbil o chlup více než ten předchozí. 95%