Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Vysoce sofistikovaný originální počin. Měli mě na začátku upozornit, že by to chtělo flašku Jägera, aby se to dalo Del Torovi odpustit.

Taková je Anglie (2006)

Zajímavý film a s ohledem na dnešní dění ve světě víc než aktuální. UK Subs a jejich Warhead jen dokazuje, že dějiny se opakují a lidstvo se nepoučí. Mimochodem celý soundtrack je super.

Líbáš jako Bůh (2009)

Moc vtipu tam nebylo, ale že by mě to nějak zvlášť rozčilovalo, tak to taky ne. Obyčejný, ničím neoslovující film, místy lehce do trapna.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Po opětovmém shlédnutí po cca 2-3 letech tu jednu hvězdu musím ubrat. Film je to skvělý, jen mě prostě štval ten konec a tu satiru nějak nešlo zcela ocenit. Možná to je současnou světovou situací, kdy si zkrátka z některých věcí přestanete dělat srandu. A až to dopadne v Sýrii, tak doufám, že natočí dvojku.

Méďa 2 (2015)

Super hlášky, kterým se smějete až do až a nemají problém se opřít do čehokoliv, jsou střídány scénami tak trapnými, že si řikáte, proč se na to vlastně koukáte. Příběh je předvídatelný a jasný, ale vy na to stejně koukáte jenom kvůli tomu plyšákovi a kvůli těm několika perlám, které tam prostě jsou ;)

Drive (2011)

Začátek super, pak to šlo do kopru. Film mi připomněl pohádku o Bajajovi anonymně chránícího princeznu Vašáryovou a nic za to nechtěl. Jenže tohle měl být krimi/thriller/drama a ne pohádka.

Hrdina (2002)

Za co ta vysoká hodnocení? Jediná myšlenka mě provázela celým filmem, a to, že čínské aerolinky přepravují zásadně a jedině cizince, protože každý Číňan si doletí kam potřebuje sám! Jo, a ještě by měli používat sodu, maj moc tvrdou vodu. (a vtipný komentář má kulyk)

Šestý smysl (1999)

Miluju filmy, u kterých na konci sedíte s pusou dokořán a nemáte slov

Nejvyšší nabídka (2013)

Úžasné a kouzelné. Trochu si film dává na čas, ale ten konec za to stojí.

Divočina (2014)

Něco málo mi vadilo (jako například to, že vždycky šla a jakoby nekoukala na cestu, se vždy zastavila těsně před kamerou a nahodila ten samý výraz, vážně, zkuste ten záběr někdo spočítat). Zápletky nečekejte a vězte, že setkání s medvědem spočívá v tom, že ten medvěd tam je v půl vteřinovém záběru v lese a ona o něm vůbec neví :D Ale jinak dobrý, trošku citové vydírání, ale poctivé 3*** (pro srovnání jsem si pustila Pouť, která z tohoto duelu vyšla lépe a to jak postavama a jejich vývojem, tak i podáním a hudbou)