Atletka A (2020)

Nejvíc pedofilů na světě je v Německu a v USA. Možná je to tvrdý, ale vzpomeňme si například na zneužívání chlapců v církvy, kde bylo USA vůbec v nějvětším měřítku. Ano taky je to ohromná zemně, ale USA Gymnastics zase tak velké není. Příběh je dobře natočený a emotivní a plus hraje i skutečný soudní přenos. Tohle by si měli pouštět všechny děti před vstupem těchto diktátorských klubů.

Projekt Power (2020)

Obsah trošku moc krátký, ale film jako zábava na jeden večer ujde. Mám rád oba herce Gordona-Levitta i Jamieho Foxxe, takže se mi to i docela líbilo i přes to, že je to superschopnost blbost

Mákni! (2020)

Tak teda nevím, taneční film, kde nikdo neumí tančit? jako trošku přehnaný, choreografie se mi absolutně nelíbila a nebýt Sabriny asi bych dal o jednu hvězdu méně.

Ledová archa (2020) (seriál)

Horzně mě serou otevřený konce, taky je alespoň útěchou, že bude následovat druhá seozóna i když až příští rok (2021). Trošku by bylo lepší, kdyby seriál prodloužili na 12 dílů a hezky to ukončili. Ale bohužel

Válečná jeptiška (2020) (seriál)

Asi zapomenutelný jako každý seriál či film tohoto tipu. I když hlavní "nun" je super krásná. Co mně na netflixu neskutečně sere, jsou jejich otevřené konce, kdy není známo zdali bude pokračování. Tady to docela slušeně posrali, než na to čekat rok než vydají ? další sérii. Jinak poslední díly byly fantastický

1917 (2019)

No ty vole. Četl jsem a slyšel komentáře, jak ten film zklamal. Tak mě teda ne. Od začátku až do úplného vrcholu jsem byl jak na trní. Jestli se někdy povede válečný film, který umí zachitit hrůzu a občas i srandu, tak je to vrchol umění. V dnešní době si málo kdo může představit co to bylo a co znamenalo pro přeživší. Tento anglácký film beru jako vrchol jejich tvorby a pokorně děkuji

365 dní (2020)

Tak tady někdo hodně chtěl napodobit odstíny šedi...včetně hudby. Výhoda byla, že Anna Maria Sieklucka je kočka a že se nechala píchat na 10 odstínů mafiána. Co nechápu je SPOILER, že filmaři se nabáli ukázat péro v její puse, ale jak ji rozstříleli namaděru to už tam nedali. Jako že se to do erotického filmu, který od začátku působí surově, nehodí ? Jednoduše konec filmu se mi nelíbil, ale jinak to byla prča.

Alexa a Katie (2018) (seriál)

Velmi dobrý odpočinkový seriál u kterého jsme se bavily s dcerou. Naprosto bezproblému dám 5 hvězd. Celkem má seriál 4 série i když ČSFD ukazuje 3.

Control Z (2020) (seriál)

Španělé umí dělat seriály i když tento byl slabší, ale koukatelný. Hlavní hrdinka neni typickou kráskou a jsou tam slepá místa, kde si divák řekne, že by na to přišel sám. O Hackingu tady opravdu není řeč, je to spíš trapný než založený na počítačové vědě. Tvůrci evidentně neví co hecking je. Ale i tak musím hodnotit kladně

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Některé díly luxusní některé nudnější. Celkově pěkně koukatelné až na ten otevřený konec. Zas nemůžu říct, že bych se celkově zlobil.