Sousedi 2 (2016)

O jednu chvězdu na víc oproti jedničce, protože jsem to alespoň dokoukal. Jinak prvotřídní kokotina. Ubohý

Rodinka Bélierových (2014)

Louane celý film vypadá jak hrbatá okurka. Taková nenápadná dívenka, kterou by jste asi přehlídly. Nakonec se z ní ale vyklube poupátko a filmu to moc sluší. Zpěv pominu, protože zpívat pochopitelně umí. Je tam jedna scéna s fotrem, která se mi moc líbila. Francouzi jsou božský v tom, že si umějí dělat prdel úplně ze všeho "když mi řekli, že slyšíš, doufala jsem, že uvnitř budeš hluchá, taková ostuda, ještě, kdyby mi řekli, že má alergii na kravské mléko" :D Fakt boží

Ve jménu krve (2016)

Stejně jako bláznivý úvod Poma nepostrádá Blood Father humor. Mel je prostě Mel a je mu jedno, jestli si hraje na staříka, debila, nebo prostě motorkáře. Líbila se mi i Erin i když tuhle herečku vlastně ani neznám. Příběh byl poutavý a akční i když s jasně převídatelným koncem ... proto hvězda dolů. Jinak tahle sračka vás zaručeně nudit nebude

Lída Baarová (2016)

za a) Renč není dobrý režizér, z filmu by někdo jiný dokázal udělat mnohem lepší dílo, za b) nechápu proč je kolem Baarové takové divadlo, za c)houby herečka, děvka to byla :) Mě se prostě nelíbí toto zvelebování jména. Asi bych ji nesoudil, zas jak to dělali komouši, ale rozhodně bych jí neopěvoval, jak to dělá Renč v tom prý "životopisným" filmu

Orel Eddie (2016)

Naprosto povedný zoufalý týpek. Z Egertona jsem naprosto nadšený. Ono napodobyt skutečného Edwardse asi prostě nejde, ale tady to bylo ukrutný. Super film, doporučuju

Matky na tahu (2016)

Hrozná prdel, fakt úžasně natočené, dokonalé pro pobavení. Já teda úplně nejsem bad moms, ale awesome dad, nicměné jsem se i tak bavil. Slušná odreagovačka. Bod dolů za ten trapnej konec, ale zbytek, zvláště začátek byl suprovej

Kniha džunglí (2016)

Moc krásný příběh, který neurazí ani písní. Člověk mluvící zvířecí řečí, zpívá, vtipkuje, běhá a skáče jako vlk, nebo spíš opice, ale svou myslí předčí sebeotravnější havěť.

Tajemství jejich očí (2015)

Vůbec se to nepovedlo, na to jaký herci tam hrály tak tuplem zklamání. Tajemství jejich oči by si měla nechat pro sebe a vůbec to nikomu neukazovat

Prvních 100 (2014) (seriál)

První série byla průměrná s pěknýma holkama a testostoranama přesicenýma pitomcema. Ve druhé se zamilujete do osob co jste v první nesnášeli a začnete nesnášet ty co jste milovali. Jedna z nejhlavnějších postav Eliza Taylor vypadá dobře, ale neumí moc hrát a ty její pohledy do "neznáma" jsou místama k smíchu. Herecky zdařelejší jsou "Octavia a Raven" tak snad jim to vydrží

Warcraft: První střet (2016)

Hru jsem sice nehrál, ale jestli to byla taková slabota jako film, tak toho ani nelituju. Člověko to mě vtáhnout do děje, ale místo toho jsem u toho usínal. Každý to opěvuje jako nejlepší film všech dob, ale sorry, to je víc než přehnané. Asi to bude pro někoho srdcovka, zvlášť kvuli hře. Pro mě to byli jen namakaný zelený mužíčci.