Očista: Volební rok (2016)

Purge si drží vysokou kvalitu i po třetím díle. Pochopitelně i přes to, že perfektní nápad je už ta tam a jde o klasicou očistu jako "každý rok". Mimochodem všechny tři díly jsou vydány po roce...mimo tak, to byl pěkný kinový zážitek a nenechal bych se odstrašit i kdyby nedej bože navázaly na ukončenou trojku :)

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Střílečky natáčet amígos umí. Celý film je tak nějak natočen ve stylu, ne fakt tak to bylo a jestli ano a tahle šestice hovad dokázala proti neuvěřitelné přesile vykastrovanejch blbečků velký věci. Rozhodně stojí za vidění. Po čase jsem musel zvednout hodnocení, ze 4 na 5, protože prostě na tu řežbu sem tam musím myslet. Když Vám než utkví v paměti, tak to za to stojí.

Okno do ložnice (1987)

Film mého mládí. Jako dítě jsem se strašně bál a vzpomínal si na nahou dívku v okně. Postupem času hodně ubralo na strachu ale rozhodně zůstalo u akce. Je to asi nejlepší film Steva

Perfektní plán (2010) (TV film)

Vhodné na nudné večery. Trošku si říkám že by si Emily zasloužila lepší volbu na filmy, ale zase to není moc dobrá herečka. Je jen moc hezká a to u filmu není žádná velká výjimka

In the Blood (2014)

Celé to stojí na Gine, což není špatný nápad, až na to, že to nemělo děj. Taky chybělo víc MMA soubojů, ke kterým je předurčena...sorry ale slaďárny dělat fakt nemůže. Jinak slušné

X-Men: Apokalypsa (2016)

Bylo to hodně akční, ale spíš průměr. X-Meni updají a tady je důkaz. Na druhou stranu to přineslo to co jsem očekával, takže jsem vlastně i spokojený

Neerja (2016)

Film určitě přikrášlili jak to šlo. Nedivím se tomu, nicméně to nemění nic na to že Neerja byla hrdinkou v právém slova smyslu. K únosu letadla došlo v roce 1986, ale až teď je natočet film o jejím hrdinském činu. Trošku pozdě, ale přece.

Padesátka (2015)

Nudná píčovina, tohle snad ani nemysleli vážně. Česká kinematigrafie jde do hajzlu 1*

Funny Games USA (2007)

Nebýt tam té pretocene scény která se tam absolutně nehodila a udělala z toho frasku, bylo by to dokonale