Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20 fanoušků
/ 14 bodů
Kušpa
Michal Kašpárek
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Tenkrát na Západě
(1968)
Kmotr
(1972)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Osvícení
(1980)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Návrat domů
(1978)
Jízda
(1994)
Kdysi byli bojovníky
(1994)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
Matrix
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
14 bodů
Fanklub
(20)
tahit
Historic
Frankioso
KillerFrca
kristofyk
DIVIAK
elviska
solut
Iamthewalrus
Coni
Flushaus
halfr
Trotl1
c4ry
MonikaM
Lucissss.ka
jedrza
Nicolice
lulucka
Migdal
Časové pásmo bylo změněno