Craig Ferguson: Does This Need to Be Said? (2011) (TV film)

"I was the clarinet player." Skvělý Craigovo vystoupení, který se vyrovná Moranovi, Gervaisovi nebo Carrovi. Vřele doporučuju fandům Late late show a fandům stand up výstupů.

Drive (2011)

Fantastickej soudtrack ! Ale jinak me to moc nebavilo.

Hříšníci (2011) (seriál)

Za první řadu to je na plný počet. Baví mě všechny postavy (W. H. Macy především!) a ujetost tohohle seriálu mi připomíná Californication. Showtime, díky za tenhle skvost! :D Edit po 4 sériích: Plnej počet, bez debat.

Life's Too Short (2011) (seriál)

Could this be even more funny and akward ?? Propably not. Warwick Davis jako chlapek, co si mysli, ze je extremne znama celebrita, ale ve skutecnosti vsem uplne volnej. A Davis to zahral paradne. V kazdym dile je vzdycky nekolik trapnejch situaci, ktery jsou neuveritelne vtipny. Gervais s Merchantem zkratka vytvorili dalsi skvelej serial na bazi Office/Extras a opet je vysledek skvelej. Stejne jako u Extras jsou zde camea znamych hercu a i tady jsou nektery vylozene povedeny. Jmenovite Johnny Depp, Helena B. Carter, a zejmena "komik" Liam Nesson. Jen je skoda, ze vyslo tak malo dilu.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Teprve tři řady a už se z toho klube moje další srdcovka! J.J. Abrams a Johnatan Nolan vytvořili dokonalý akční seriál plný zvratů a překvapení, kde si nikdy žádnou postavou nemůžete být absolutně jistí. Všemu vládne skvěle sehraná dvojice Caviezel - Emerson a zbytek obsazení (Henson, Chapman, Shahi) jim zdatně sekunduje. Hodně taky potěší camea několika herců z LOST. Vývoj příběhu je zajímavý a jsem neskutečně zvědavý, jak to tvůrci budou dál směřovat. A ještě nesmím zapomenout na výtečný soundtrack, který jen podtrhuje už tak dokonalý vývoj děje. EDIT: Čtvrtá řada jede jako blázen. Role hlavních postav se sice trochu změnila, a máme tu trochu survival drama, ale pořád je PoI atraktivní podívaná. Tenhle seriál mě nikdy nepřestane bavit.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Prijemna jednohubka, ktera rozhodne nikoho neurazi. Carrey sice starne, ale porad dokaze pomoci svejch grimas a charismatu utahnout celej film. Navic tucnaci jsou extra roztomily. Pro rodiny s detma idelani film.

Pařba v Bangkoku (2011)

Snad ještě lepší než jednička. Nechápu lidi, kteří tady hodnotí film dvěma hvězdama. Přátelé je to komedie, tak to také jako komedii hodnoťme, díky. Po dlouhý době jsem se vracel z kina s pocitem, že to nebyly vyhozený peníze. Za to děkuju tvůrcům a těším se na pokračování! :)

Transformers 3 (2011)

Pribeh nema cenu resit, o ten nikdy neslo. Je to blbost pro deti ALE: Jednicka byla neco novyho, LaBeouf docela i hral. Plus Megan Fox. Dvojka uz vykrada, ale porad je tam Megan a vedlejsi postavy to drzej. Trojka uz je akorat souhrn neurotickejch revu hlavni dvojice, kterej nezachrani ani Malkovich, ani Turturro, ani Gibson. LaBeouf uz nic neresi, ma svoje jisty a nepokousi se sebemensi hereckej projev. Navic Megan nahrazena ujecenou hysterickou blondynou, to taky nicemu neprida... Sorry mam rad akcni filmy, ale tohle proste nejde. Navic titulni song od Linkinu se neda poslouchat.

Ženy sobě (2011)

Po prvnich dvaceti minutach jsem mel chut si vystrelit mozek z hlavy. Ale nakonec (hlavne diky Melisse McCarthy a Chrisovi O'Dowdovi) z toho vylezla takova normalni prumerna komedie. Ale nemuzu si pomoct, tenhle zanr zkratka lepe sedi panum. Srovnani s Parbou ve Vegas se da jen od srdce zasmat. :)

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Skvělej seriál o americkym fotbalu, kde uvidíte jen jeden jedinej zápas, a to ve finále třetí řady. Ale kdo potřebuje fotbal, když máme každej den party? :) Thad Castle a Sammy Cacciatore jasně vládnou.