Na plný plyn (1977)

O děj v tomhle filmu nejde zas tak moc, prostě režisér chtěl natočit pořádné honičky s auty a potřeboval mezi ně nějakou výplň.

Solo: Star Wars Story (2018)

Dokud tam byla ta trapná užvaněná robotí sufražetka, zvedal jsem oči k nebi a několikrát sahal po ovladači. Pak to ale kupodivu vzalo celkem obrat a začalo se mi to i líbit. Ehrenreich ale není Ford.

Tiché místo (2018)

Takže celé lidstvo vykydlilo pár potvor, na které stačí jedna rána z brokárny? Jako vážně?

Útok mutantů (2016)

Ona v podstatě ta nosná myšlenka je dobrá - lidé očekávají příchod nějakých zmrdů, o kterých už vědí, co od nich můžou čekat, protože to už jednou celkem nedávno zažili. Není to tedy pro ně žádné překvápko. Jsou tu i další světlé momenty - zkouška humanity v bunkru a tak. Jinak je to ovšem digitální peklo, jak je ostatně patrné z fotek. Z hlavy se film vykouří celkem rychle.

Boj o Moskvu (1985)

Původně jsem tenhle škvár vůbec komentovat nechtěl, ale poté co jsem byl svědkem útoku Luftwaffe letkou čtyř aerotaxíků L-200 Morava ve formaci, zaskočila mi večeře. Ani nebudu hodnotit obsah, ale jako film je to strašný.

Mezi námi děvčaty (2003)

"Jsem STAŘENA! Vypadám jako strážce hrobky!" Výborná Lindsey a excelentní Jamie Lee.

Černá díra (1979)

Strašná kravina. Tohle fakt vzniklo dva roky pro Hvězdných válkách? K neuvěření. Film z 50. let, natočený koncem 70. Ztotožňuju se s tímhle komentářem.

Poručík Petr (1981) (seriál)

Hodně, ale jako fakt hodně nudně natočený seriál. Martin Stropnický nikdy nebyl výrazný herec (ostatně ani výrazný politik) a tohle dílo je právem naprosto zapomenuté.