Vzpoura strojů (1986)

To je tak NESKUTEČNĚ BLBÝ, až to mlátí dveřma. Nejen že námět sám o sobě je samozřejmě totálně imbecilní, ale navíc jsou tu příšerní herci, naprosto - ale fakt extrémně - otřesný dialogy (podpořený v mojem případě vícehlasým simultánním českým dabingem) a celkově se jedná o propadák naprosto zasloužený. Na tom filmu je v podstatě dobrý jen název a to ještě jenom v originále. Ale docela by mě zajímal účel toho vozejčku s lehkým kulometem, to je nejneuvěřitelnější ozbrojené vozidlo, které jsem kdy viděl a to jsem už viděl i kočárek s rotačními kulomety.

Šokující! (1976)

Z dnešního pohledu dost komické porno. Ne tím, že je to tu samý bobr, to se tak prostě nosilo a herečky jinak nejsou ošklivé, ale naopak mužskými představiteli - vesměs proplešlí pupkatí strejci. Fim byl součástí Festivalu Utrhlého Čuráka a jinak není proč ho vidět.

Toxický mstitel 4: Masakr ve městě (2000)

Normálně by to byla klasická Troma s hodnocením tak tři hvězdičky, ale díky fenomenálnímu vícehlasému simultánnímu dabingu týmu kina Aero jsem se hodinu a půl lámal smíchy a proto plný počet. "Jakpak se jmenuješ, milunko, drahunko?" - "Milunka Drahunka." Dycky Tromákov!

Piercing (2018)

Hodně, ale jako hodně o ničem. Celou dobu jsem čekal, jestli se něco stane, a ono nic.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

"Sto ninjů se nepozorovaně vylodí na ostrově a vmísí se mezi místní obyvatele..."

Duna (1984)

Jedním slovem: nedůstojné. Je tu špatné snad úplně všechno - kamera, režie, herecké výkony, hudba, triky. Celkem pěkní byli červi a boj se štíty. Vypadá to jak sovětský televizní film. Další rána je naprosto dementní český dabing, ve kterém jsou vyložené faktické chyby, neodpovídající ději na plátně, ani logice. Nutno tedy přiznat, že už tak špatnému filmu dabing už tolik neubližuje, je to spíš guilty pleasure. Knížku jsem si přečetl, nějaký extra dojem ve mně nezanechala, ale oproti tomuhle zpracování je to o vesmír jinde.