Pouť (2010)

Hrozný film, nepříjemný, nevtipný, trapný... Nesympatické postavy, které hrají nesympatičtí herci, příšerně zvolená hudba (A.Morissette zpívá ve Španělsku o Indii atd.) a nepadli jste na kolena(!), čímž jste svoji aroganci ještě znásobili a nedají se Vám tudíž vůbec ty dvě protrpěný hodiny odpustit... Ani příroda to nezachrání, pouze od odpadu. Divim se, že to ten protivnej dědek Sheen ušel, jelikož normální lidi by ho v půlce filmu a cesty utopili v baňu. Čekal jsem nějakou spirituální záležitost, možnost si zameditovat, ale dočkal jsem se akorát povrchní sračky.

Neklidný (2008)

Syrový, konverzační a neveselý snímek podpořený přirozenými hereckými výkony.

Neznámý (2011)

Tak ale příjemná oddychovka,u které asi nemá smysl příliš pátrat po logice příběhu,zvlášť,když v ní hraje Diane,asi jediná opravdu žhavá Němka a Liam,kterému tyhle role sedí.

Lepší svět (2010)

Skvělý film Susanne Bier a geniálního A. T. Jensena (cokoli tento chlapík udělá, ať už režíruje či napíše scénář, je v topu!), nedivím se, že dostal Oscara.

Nezvaný host (2007)

Malý velký film, který nepotřebuje, aby se o něm žvanilo, protože se musí prožít. A kdo alespoň chvíli žil v Americe, ví, jak je (ne)svobodná. Vynikající Jenkins.

Doba temna (2007)

"Jdete sem úplně zbytečně", praví hrdina této satirické tragikomedie, kanadský syn Josefa Kemra, Jean-Marc. Zbytečné ovšem není shlédnutí filmařské lahůdky, kde nám režisér dopřává vedle hlubšího zážitku i pokochání v té povrchnější dějové linii, do které trpící byrokrat utíká z bolestné reality.