Dánská dívka (2015)

Tak Eddie Redmayne je šikovný, to jsme věděli, ale až takhle? Nicméně ten film mě moc nebral - Alicia je skvělá, Eddie přesvědčivý, ale film jako takový mě moc nenadchnul.

Kobry a užovky (2015)

Jako to co předvedl Kryštof Hádek, to je na oskara. Od začátku až do konce. Nechce se mi věřit, že to opravdu hrál. Matěje jsem do té doby neznal a musím říct, že se mi tu taky líbil, ale celý film pro sebe si ukradnul Kryštof. Sedím jak opařenej a kroutím hlavou - to je opravdové herectví a skvělej zážitek. Ta všechna ocenění byla opravdu oprávněná.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Proč mám pocit, že jsem celou dobu koukal na Star Wars IV ? Musím uznat, že to je od Abramse zdařilý remake, ale pořád je to jenom remake, bez špetky originality. Já jsem vlastně zklamanej. Ano, noví herci super, záporák sympaťák, BB-8 je větší borec než R2-D2 ale to je tak celý.

Sherlock - Slepý bankéř (2010) (epizoda)

No, tohle se mi moc nelíbilo. Ano, je to vtipné, ano ten vztah těch dvou pánů je pěkně vykreslený, ale tenhle díl mě tak trochu i nudil. Nijak mě vlastně neohromil ..

Sherlock - Série 1 (2010) (série)

Super rozjezd, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a zřejmě silný protihráč - co víc si přát? :)

Arrow - Série 4 (2015) (série)

Už jsem ji ani nedokoukal. Strašnej shit.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 3 (2015) (série)

Jednoznačně nejlepší série. Nevím, co si pro náš připravili na konec, ale těch dosavadních 17 dílů je vážně dechberoucí. Dodatek: Tak teda poslední díl byl hodně, ale hodně špatnej. Snaha o zvrat či nějaké dojemné finále se moc nepovedla. A naznačení, kam se bude ubírat 4. série, je taky dost špatný. Chtěl jsem za ten poslední díl sejmout hodnocení, ale to by mělo odrážet celou třetí sérii, která je jinak vynikající. Škoda toho posledního dílu!

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 2 (2014) (série)

Tak druhá série je opravdu dobrá. Začátek je naprosto famózní a celá ta věc s Inhumans je zajímavá a hlavně zase závěrečné epizody mají vážně šťávu.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 1 (2013) (série)

Patřím mezi tu hrstku fandů, kterým se první série líbí celá, od začátku. Prostě jsem si Agenty oblíbil před i po Capovi. Souhlasím, že je seriál s každou epizodou lepší a lepší, ale přesto si nemyslím, že první díly byly úplně tak hrozné.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Tak nebylo to zase až tak blbé, jak jsem čekal. Vcelku povedený příběh, který překvapivě ani moc nenudil. Joel Edgerton to sehrál velmi dobře a Dar Salim, který vypadá jako LL Cool J, to taky odehrál slušně. Jednohubka, ale chutná.