Ochránce (2012)

"Máš špatný informace.. Nikdy jsem odpad nesvážel, jen likvidoval !!" ;)

Smrt černého krále (1971)

"Nechceš si na to kleknout ??" - "Hele, už si se někdy škrtil ?? Neškrtil, viď ?! Tak neraď !!" ;)

Žaneta Show (2015) (pořad) odpad!

Jedno se TV Barrandov musí nechat.. Dokáže vyplnit díry na televizním trhu, když třeba takové novácké Áčko už dávno zapadalo prachem.. Co vlastně na tom, že myslící divák se po takto chybějících záležitostech vůbec neshání ?? Co na tom, že nikomu nechybí ?? Tak tady to máte a klidně mlaťte hlavou o stůl !! Bez ohledu na tyto skutečnosti však Žaneta Show nesplňuje ani primární řemeslná kritéria, aby ji vůbec bylo možno brát vážně, počínaje jalovou moderáterkou Žanetou Muchovou, kterou nikdo nezná, protože zprávy na téhle stanici stejně nikdo nesleduje, bez kouska charismatu, vtipu, přehledu či špetky empatie, přes výběr témat - Sorry, ale jméno Iveta Bartošová nemůžu už ani slyšet, když navíc tohle bulvární zlaté dno nemá s tématy, která Barrandov avizoval, společného opravdu zhola nic !! - vlastně až po jednoznačně dramaturgicky nezvládnutý celkový koncept odpudivě neobjektivního pořadu.. Co mě však děsí nejvíc ?? Zcela jistě ten smutný fakt, že kdykoliv si jeden začne myslet, že prakticky libovolný barrandovský pořad leží až na samém dně televizní žumpy, která - Ano, dnes už znám odpověď, když v případě (B)Lejt Night Show jsem ještě optimisticky váhal !! - vlastně ani žádné dno nemá, ta parta kolem slizkého řiťolezce Cibulky se znovu zpotí a přijde s ještě větší, diváka urážející sračkou..

Vyhnanec (1999)

"Říká se, že jediný, kdo zabil víc lidí než hlad, je Warchyld.." - "Je to jen voják a plnil rozkazy !!"

Policie Modrava (2011) (seriál)

Režisér Jaroslav Soukup příjemně překvapil, což ovšem ještě z Policie Modrava, která od počátku klame tělem, nečiní alespoň průměrnou krimi ani zdaleka, když ta se sice vzdává těch otravných manýr kupříkladu jejích současných (kr)kavčích seriálových konkurentů, nicméně lpí na tom svém staromódním stylu vyprávění až příliš, což naopak silně kontrastuje s těmi telenovelovými příběhy, kde skutečná detektivka dostává řádně na prdel.. Navíc ten příšerný Filip Tomsa.. Ne, díky !!

Mefisto (1981)

"Ty miluješ jen sám sebe.. A ani to ne dost !!"

Nebezpečné myšlenky (1995)

"A co ty ?? Máš teď někoho ??" - "Ne, nemám !!" - "Jak je tohle, sakra, možný ?? Ty ?? Chodíš snad s pytlem přes hlavu ?? " ;) Co na to říct ?? To už spíš uvěřím, že překrásná Michelle Pfeiffer půl roku nezavadila o chlapa, byť tedy jako učitelka, než tomuhle nesmírně špatnému Smithovu dramatu, rozhodně se nejedná o remake Clavellova snímku Panu učiteli s láskou, jak se tu někteří mylně domnívají, které je především tak naivní a hloupé, že už po půl hodině při té návštěvě lunaparku jeden zoufale doufá, že se ty Nebezpečné myšlenky změní ve třetí film série Nezvratného osudu a tu bandu parchantů postupně vezme ďas.. Skvostný soundtrack bohužel paradoxně film činí ještě více, odhalujíc přitom svoji skutečnou cílovou diváckou skupinu, sebeparodickým..

Casino (1995)

" V poušti je spousta děr.. A v nich je pohřbena spousta problémů !! Ale musíte vědět, jak na to.. Díru je třeba vykopat předem, dřív než se tam objevíte s nacpaným kufrem, jinak vám to totiž zabere tak půl až tři čtvrtě hodiny, a kdo ví, kdo tam během tý doby zavítá.. S takovou abyste kopali další díry.. A tak byste tam mohli zkejsnout celou noc !!" ;)

Taxikář (1976)

"Takže vy chcete dělat taxikáře, Bickle ??" - "Celý noce nespím.." - "Od toho jsou přece pornokina !!" ;)