Zabiják (2003) odpad!

"Co když to bylo jinak ?? Co když je skutečně nevinej !! Je to přece profesor !!" - "Jestli je nevinej, tak papež nosí kalhotky !!" ;) Náš milovaný aikidoman, totiž Steven Sádlo Seagal, si střihnul cosi jako prequel k profesoru Klumpovi, proto taky těch padesát kilo a tři brady navíc, pod taktovkou pomateného (s)hitmakera Michaela Oblowitze, který si zřejmě myslel, že překombinovaný děj by mohl leckoho přesvědčit, že tenhle Zabiják - Snaživý tuzemský distributor původně zamýšlel přijít s názvem Zabiják vkusu a mozkových buněk, z čehož nakonec slevil na pouhé jedno slovo, protože nechtěl tentokrát příliš spoilerovat !! ;) - by mohl být nakonec něčím jiným než naprostým filmovým hnojem a po dvou lobotomiích snad i Indianou Jonesem z těch nejhorších nočních můr, když totiž zbabělý Seagal nejprve sežral Ricka O`Connella, Jacka Huntera i knihovníka, aby se zbavil konkurence..

Architekt (2006)

"Chováš se jako blázen !!" - "Tohle mi neříkej !!" - "Jen blázen může uprostřed noci rozhazovat květináče po zahradě.." - "Tomu ty nemůžeš rozumět !!" ;)

Železná lady (2011)

"Dnes se všichni ptají, co cítíte, a ne, co si myslíte.." ;)

Legenda o vášni (1994)

"Tristane ?? Počkám na tebe !! Jak dlouho bude třeba.. Klidně celý život !!"

Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona (2008) (TV film)

"Nedělejte ze mě blbce !! Nemuselo by se vám líbit, co bych s váma udělal.. K Nilu je blízko a krokodýli mají pořád hlad.." ;)

Druhá šance (1996)

"Promiňte, slečno, nechtěla byste chodit s příštím nositelem Nobelovy ceny ??" - "A kde je ??" - "Tady !! Díváte se na něj !! Moje jméno bude na obálkách časopisů.." - "Hrozný příčesek !! Najděte si radši lék na vlasy a pak přijďte !!" ;)

Příšery (1982) (TV film)

"Ale já tě opravdu miluju !! Přece tě můžu skutečně milovat, aniž bych s tebou spal.." ;) Potřebujete další důkaz, že Hanksovu Robbiemu skutečně hráblo ?? ;) A samotnému Tomu Hanksovi, byť ten ani zde rozhodně nezklamal, vlastně nejspíš taky, když se upsal pro takovou šmíru, jeho věku i chvályhodně varovným motivacím autorů navzdory..

Vraždící bestie (1959)

"Jedině výjimečný experiment dokáže přinést výjimečné výsledky.." Tak krysaříka zná skoro každý, zato ti hladoví rejskaříci, to bude nejspíš nějaká novinka..;) I když jsou přece jen maličko větší krasavci než ti zmiňovaní krysaříci.. ;) Ale jakápak novinka ?! Vždyť tenhle nesmírně špatný, a právě proto také velmi zábavný, ekohorůrek natočil Ray Kellogg, původně především trikový odborník, byť to trikový už z dnešního pohledu spíš mělo znamenat, že si jen před holkama honil triko, protože i ty triky stojí, nebo spíš leží, za starou belu, už před více než padesáti lety !! ;) Nevím, jak by se tyhle zmutované zrůdičky líbily Zdendovi Srstkovi, zda by je s Martou chtěli, nicméně já si je v jejich naivitě a řemeslné amatérštině opravdu užil.. Takže i dík krásné (ne)hrající modelce Ingrid Goude platí Vraždící bestie za jednu velkou hororovou zábavičku u braku jak noha, se vším, co od podobné záležitosti čekáte, včetně dialogů tak tupých, jak se na podobně rozkošný hypernesmysl sluší a patří..

Angel Heart (1987)

"Kouzlila ?? Co tím chceš říct ?? Myslíš jako muří nohy, netopýry a tyhle sračky ??" ;)

Vrtěti ženou (2011)

"Dobrý den, tady lord Edmund St. John-Smythe !! Ne, já nejsem z telefonní společnosti !! Také jsem si pořídil tenhle přístroj a Vy jste byl jediný, ke komu mě dokázali přepojit.." ;)