Báječná léta (1988) (seriál)

Opravdu vyjímečný seriál pro mladé, kterému novodobé americké seriály nesahají ani po kotníky.

Bastardi (2010)

Bastardi jsou sice totálně tragickej film po všech stránkách, ale určitou dávku zábavnosti mu nelze upřít.

Batman a Robin (1997)

Rozhodně ne horší než Batman navždy. Dalo by se nazvat stejně špatné. Špatný střih a k uzoufání nudné, málo vtipné hrající si na velkolepou podívanou, kde se nám však oné velkoleposti nedostává.

Batman navždy (1995)

Tady to pan režísér s tou šíleností celkově obsaženou ve filmu kapánek přehnal. Oproti Burtonovi málo temné a příliž comixově barevné, což mi nějak nevyhovuje.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Když se na to podíváte dnes řeknete si: Na co sem to sakra koukal. Ale v té době to byl celkem zábavný seriál o mladých lidech.

Beznadějný trouba (2011)

Příjemná komedie se sympaťákem v hlavní roli. Nic víc, nic míň.

Bitevní loď (2012)

Bum, prásk, pif, paf, chaos and chicken burritos. Totální nářezová srágořina. Na vyčištění kebule dokonalé.

Blade 2 (2002)

No, více efetků, více akce se ne vždy rovná lepší než první díl. Což se zde plně potrvzuje.

Bolero (2004)

Film, který věrohodně zpracovává vyšetřování dnešní policie. Snímek je první polovinu velice nudný a roztahaný, to právě kvůli jeho věrohodnosti. Druhá polovina je už mnohem lepší a zajímavější. Ke konci drsný počin, jehož největším plusem je hudba, která je opravdu na vysoké úrovni.