• Thriller

Smrtelné zlo 2 (1987)

Kanda. Estrata. Amantos. Ilres. Lagt. Nosferatus. Kanda! Amantos! KANDA!!! ......Aaaaarrrrrggggghhhhh!!! 100%

Smrtgasmus (2015)

Heavy Metalu jsem propadl v 80. letech na základní škole. Hrával jsem na bubny, dnes zpívám. S horory se to u mě má podobně - pár jsem jich pro zábavu napsal. Tak proč mě tenhle celuloid nepobavil? Prostě to není dobrá hororová komedie jako kupříkladu Noc démonů 2 nebo Soumrak mrtvých. Co se muziky týče, padne v Deathgasmu víc názvů kultovních smeček (King Diamond, Cannibal Corpse), než zazní tepzrychlujících tónů. Ovšem pokud vám je tak 12 let a vaše srdce začalo kovovět, možná to bude cool podívaná. Dávám hvězdičku za pár povedených vtípků, které by ale mnohem lépe fungovaly v nějakém metal comedy seriálu na You Tube.

Smrt ve tmě (2016)

V současné (žalostné) hororové produkci tento strašidelný napínák září a tyčí se nad zbytkem shitů jako Empire State Building, ale co naplat... Srovnám-li jej se starším Cravenovým kouskem s podobným námětem The People Under the Stairs, což ve své době nebyl zrovna zázrak, nejde o nic jiného než o průměrnou jednohubku. V dnešní době je hororový fanoušek rád i za to.

Spanish Movie (2009) odpad!

Tuhle parodii, mnohem trapnější než dokáže Hollywood, jsem nebyl s to dokoukat. Odpad jak vyšitej!

Společenství (2000)

Dlouho, PŘEDLOUHO jsem neviděl tak zábavné filmy, jaké točí Álex de la Iglesia. Skoro celou minutáž se mi potkávaly koutky mých úst za zátylkem. Úsměv na tváři mi vyloudily už samotné titulky nebo záběry jak od Polanského či Hitchcocka. Nutno dodat, že Polanského činžák v Nájemníkovi nemá ani zdaleka tak groteskní obyvatele. Filmy s takovýmhle nábojem se dřív točívaly v ČSSR s herci jako Menšík, Bohdalová, Sovák, Janžurová a další naší hereckou elitou. 100%

Stáhni mě do pekla (2009)

PERFEKTNÍ HOROR (!), který v poslední době svému žánru zachraňuje zadek. Víc takových!!!

Stan Against Evil (2016) (seriál)

V Salemu bylo během čarodějnických procesů popraveno 19 lidí. Ve Willard's Mill upálili 172 čarodějnic. Newhampshirské městečko dodnes stíhá kletba. Straší tu démoni, dějí se ďábelské věci. Každý šerif zemřel nepřirozenou smrtí. Tedy až na Stana. Ten ve funkci působil pod ochranou své ženy - lovkyně démonů. Až do její smrti a svého důchodu si toho nevšiml. Do Willard's Mill nastupuje nová šerifka Evie Barretová. Spolu se Stanem čelí útokům démonů z pekel. Seriál Stan Against Evil má sice některé společné prvky s Ashem, ale ve výsledku je jiný. Na mě působí jako zábavný sitcom, u kterého se uvolním a zasměji (nezřídka nahlas).

Stmívání (2008)

Rozmýšlel jsem se mezi ODPADEM a jednou rudou pěticípatou. Vzhledem k tomu, že jsem (vlastně ani nechápu proč ergo jak) tenhle EMO bullshit dokoukal, dávám jednu hvězdu. Je smutné, jak se profil vampýra mění s dobou. Od nemrtvých monster (super!), přes astrální přízraky (super!), až k "metrosexuálům" ze zapadákova (Shit!). Á propos, kdybyste byli upírem / upírkou a ovládali všechny ty nadpřirozené síly, opravdu byste nevymysleli lepší plán, než chodit věčně na střední?

Stopař (2007)

Zbytečný remake špičkového thrilleru, který zkrátka tak skvělý jako originál být nemůže. Dave, opravdu sis myslel, že TOHLE(!) je lepší?

Stripped (2012)

Další found footage a opět US "horror" o teenagerech? NO, THANX!