Nebezpečné hry (1998) odpad!

Zakousnout se do prdelky Denise Richards a umřít.

Prázdniny (2006)

No...už to tu všechno bylo...

Shortbus (2006)

Moc fajn film. Vyserte se na předsudky a žijte na full power.

Úder 2 (2006)

Pokud Dhoom 2 nebudete brát vážně...a tím nemyslím děj, ale film jako celek, pak se budete nesmírně bavit. Ovšem pouze pokud budete rychle přesouvat na místa, kde je "akce". Vidět nefalšovaný, do krajinosti dotažený Bollywood, to je zážitek na celý život. Vše je tak prvoplánové, až z toho bolí oči. Herci hrají jako v Esmeraldě, chodí jak akční loutky parodující Terminátora, dialogy na úrovni žáků základní školy, povětšinou hudba, která vůbec neladí s akcí...ALE občas se mihne dobrý nápad, a HLAVNĚ - často se ze srdce zasmějete. Ovšem tomu, čemu se v indických kinech nesmějí, nýbrž si nervy hryžou všechno, co se hryzat dá. Nezamýšlená směšnost je hlavním plusem téhle frašky. Pak je také zajímavé vidět tradiční schéma Bollywoodského filmu. Každý herec, který se chce v Bollywoodu prosadit MUSÍ umět jakžtakž tančit (a v Dhoom 2 jim to šlo mnohem lépe než vlastní hraní) a popřípadě zpívat.. Film je totiž VŽDY prokládaný videoklipy zasazenými přímo do filmu. Klipy stojí za to. Mají atmosféru reklamy na sprchový gel. Přes veškerou naivitu a stupiditu, kamera je zručná a střih také šlape. Jednoduše, pokud si ze 2 a půl hodin uděláte šikovných 20 minut, budete se náramně bavit. Navzdory všemu, co jsem napsal, film byl dělaný pro tamní publikum a nikoli pro Evropu, takže je vlastně zbytečné kritizovat. Indové se museli dobře bavit a to je podstatné.

Krvavý diamant (2006)

Čím je Leonardo starší, tím je lepší. Na film tenhle se ale hodně rychle zapomene.

Vlajky našich otců (2006)

Clint Eastwood to tentokrát nezvlád. Přistupovat k válečnýmu filmu jako k zamilovaným Madisonským mostům...chyba lávky.

Rocky Balboa (2006)

Příjemný film, ostatně jako všechny filmy o Rockym Balboa v podání nezničitelného Sylvestera Stalloneho. Poslední díl série skoro není možné hodnotit jako samostatný snímek. Tenhle díl je pro skalní fanoušky Rockyho. Každý z nich by chtěl ještě někdy vidět vstát Rockyho z mrtvých. O nic jiného nešlo. Po excelentní světové jedničce, která byla dobrým filmem po všech stránkách, byly už s každým dalším dílem režie i scénář o stupeň horší. Jediné, co nás poutalo ke křeslům byl přetrvávající šarm Stalloneho, jeho krátké mudlantské průpovídky, a ikona hrdinství a odvahy, kterou všichni kluci nosí v srdci, ať už jako realitu nebo jako sen. Pokud přihlédneme k tomu všemu, nezbývá než poděkovat za roztomilý comback Rockyho.

Potomci lidí (2006)

Špatný scénář, špatná režie --> špatný film. Zajímavou otázku, jak by se lidi chovali, kdyby věděli, že po nich nezbude nic, co by přeneslo kus jejich "já" do dalších generací, Alfonso Cuaron neřeší. Jen povrchně, protože příliš prostoru zabírá kalsické milionkrát ohrané schéma štvanců na útěku. Předvídatelnost dosahuje nevídaných rozměrů.