Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Další dokonalá akční pecka. T2 mám o maličkej fous radši než výbornou a dokonalou T1. Sce nám Arný trošičku vyměkl, ale zase přibilo více hlášek. Linda, naopak pekelně přitvrdila a předvedla šílenou bojovnici a jedinou opravdovou a matku Johna Connora. Bertík Patriků a jeho T-1000, už je jen třešnička na dortu. "Hasta la vista, baby"...

Terminátor (1984)

Já se vrátím... Jeden z nejlepších sci-fi akčních thrillerů všech dob. Arnold jako nekompromisní zabiják je prostě super. Linda byla fakt super kost. Charismatickej Biehn taky neměl chybu. To vše zaobalené do temné a ponuré hudby.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

No po zhlédnutí Kombinátor Genihnis, jsem si dal maraton tohohle seriálu a přehodnotil z jedné hvězdičky na tři. Na paní Léto Glau se dobře dívá :)

Ospalá díra (2013) (seriál) odpad!

Opět jsem nepochopil, proč tahle Osraná díra má takové vysoké hodnocení....

Terminator Genisys (2015)

Au tohle fakt bolelo, tohle už není Terminátor ale Kombinátor :( S úctou k Arnoldovi dám 3. hvězdy, ale rozhodně si to tahle slátanina nezaslouží. Co tam vůbec dělal vjetnamskej T 1000? To nemohli digitálně omladit Roberta? Těšil jsem se na tenhle film jak malej kluk na ježíška a byl zklamanej, jako bych místo cykloše dostal jen ponožky :( Zajímavý komentář: Verbal

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak tohle mě hodně překvapilo, čekal jsem postapo nudu a dostal perfektní porci zábavy. Sice Natvrdlý Tomáš, není tak cáklej jako Mel, ale zase to dohnala Charlize. Degeneráti a mutantíci, byli docela vyvážení modelkama, tak bylo na co koukat. Na Monstertrucky radost pohledět :) Pokud bude další díl ve stejným duchu, máme tu perfektní oživení kultovní ságy.

Drž hubu! (2003)

Asi jedna z nejlepších francouzkých komedií. Jean Reno a Gérard Depardieu jsou naprosto sehranej tým.

Chappie (2015) odpad!

Tak se vám těším na scifi akční komedii ve stylu číslo 5 žije a dostanu na talíř nechutně nudný výblitek o indyjánech, sazečích mrkve a petržele. RobočaPýča mluví jak momentálně posunutý nepřízpusobivý tmavočech. Paní Vyser má opravdu příznačné jméno, něco podobnýho jejímu ksichtu jsem vyprodukoval do mísy po zkaženým mlíku s třešněma. Wolverín se ani nesnažil předsírat hraní. Bohužel film nemá ani hudební doprovod, jen nějaký pazvuky a skřeky sazečů mrkve a petržele.

Souboj bijáků (2013) (pořad)

Jedna symbolická hvězdička za Dolpha. Jinak je to obyčejná chujovina.

Ztracený svět (1960)

Tak tahle přehlídka bizarností fakt nemá s Doylovou knihou nic společného. Ovšem realná bitka papundeklem polepeným Varanem s Krokodýlem byla krutopřísná :D Nejvíc mě ale rozsekala zvětšená Brachypelma Smithy na 2. metry a ještě šplhající po pavučíně :D