Halloween zabíjí (2021)

Další že série Halloween, není proč být nespokojen.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Ultra kravina a naprostá ztráta času. Neplatí zde fyzikální zákony, dementní děj i vybavení týmu. Působí to spíš jako hodně nepovedená parodie - velmi přes čáru. V tomhle filmu nevěříte ničemu. Diesel by si mel zajít k psychiatrovi. 1* jen z úcty k prvním dílům...

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Tohle je přesně příklad toho, jak lze zničit skvělý horor, skoro celý film si říkáte proč tento kousek nemá lepší hodnocení, vždyť je tu pernamentní napětí, je to horor, který plní svou funkci na 100%, pak se ale začnete blížit do finále, kde jsem se trošku bál jednoho scénáře - velkého zvratu, který se bohužel naplnil, leč se sem naprosto nehodil. Tvůrci však chtěli být zajímaví, čímž to celé pohnojili a zvolili variantu, která ani nedává smysl... Jinak by tu bylo dozajista hodnocení atakující hodnotu 80%

Black Water: Abyss (2020)

Povedený survival horor: skupinka kamarádů uvězněna v jeskyni s krokodýlem, na nízkorozpočťák i docela dobré efekty, ale co ten dementní konec? :-/ SPOILER : už Cover filmu vám řekne jak to celé dopadne, ano přežijí to pouze 2 holky, které se však dostanou k autu a místo toho, aby se zachránili, tak jedou tak pitomě, že u prvního spadlého stromu skočí do řeky zpět za krokoušem, po úprku z vozu jednu pokouše a při společném boji ho zastřelí pistolí z auta, ona má po tomto zápasu pouze škrábance na břichu, no prostě mega real...

Kdo mi jde po krku (2021)

Film u kterého pro 3* musíte přimhouřit obě oči, leč pro dobré herecké obsazení jej chcete vidět

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

Hodnotím jako celek, který je završen fajnovým ukončením, drobným zvratem a dobrým příběhem, i když samozřejmě pár věcí mohla být zpracována lépe, tak za mě paráda, tyhle 3 díly rozhodně nebyly ztrátou času.

Tlapková patrola (2013) (seriál)

Děti to baví, takže za to palec nahoru, jinak to je ale max stupidní. Tedy rozhodně to není pohádka, kterou by jste chtěli sledovat s dětmi

Válka zítřka (2021)

Film super do času cca 1:40, pak už zase standardní Hollywood pohádka, leč i tak si to to 4* zaslouží

Ostrov delfínů (2021)

Velmi naivní film, který je podán spíše pro děti, nesmíte nad tím moc přemýšlet 🙂 Pak je to vcelku koukatelné, koukat tedy jedině s dětmi