Kosti a skalp (2015)

Hrozný mazec, leč jako celek je ten film povedený: akce, zvraty, napětí

Mortal Kombat (2021)

Z nostalgie nemohu jinak než 4* :) Kritikové tento kousek hodnotí dost negativně a shazují ho před starým vydáním tohoto filmu. Ale proč? Bylo to jinak podané, ale kvalitově totožné, novější verze mě však bavila víc.

Pro balík prachů (2020)

Bohužel té stupidní základní idee celého filmu, kdy se nedopadený zloděj bankovních loupeží chce přihlásit policii, protože má novou přítelkyni, před kterou nechce mít tajnosti. No buďme k sobě upřímní : tohle se může stát jen v pohádce... Jinak slušný thriller plný akce! Kdyby nad tím základem filmu někdo alespoň trošku přemýšlel, tak zde mohlo být o jednu hvězdu navíc.

Linka č. 657 (2015)

Stupidní, nereálný a těžko uvěřitelný děj, který alespoň malinko zachraňují skvělí herci, u kterých je však skoro nepochopitelné, jak na takový shit mohli kývnout.

Parchanti (2010)

Zábavný akčňák, bavil jsem se, je to spíš tak 3,5*

Godzilla vs. Kong (2021)

Film s velmi slabým + hloupým dějem, postavený hlavně na efektech. Tvůrci to asi chtěli zachránit kamarádstvím velké opice a malé holčičky, leč to opravdu nestačí...

Mizerná jízda (2020) odpad!

Hodně dementní film, dal jsem 40min a doufal, že se to zlepší, leč tohle je fakt úchylná hovadina na N tou, příběh o ničem a ano pokusy o humor tu jsou, leč nepovedené a trapné. Zkrátka nepochopím, jak to mohl vůbec někdo dokoukat.

Deathstalker I (1983)

Hrozná blbost, dějová linie tragická, bojové efekty na dětské úrovni, tenhle film si asi drží relativně dobré hodnocení jen díky těm spoře oděným-někdy i úplně nahým herečkám. Mě na tento film stačilo cca 20min zrychleného děje a věřím, že jsem o nic nepřišel

Vyšinutý (2020)

Russell jako vyšinutý blázen, který váží asi 150kg, nemá problém zabíjet kvůli zatroubení automobilu. Ve filmu je napětí, akce a jedná se o akční film až o psycho horor. Film rozhodně nezklamal!

Vánoční výsadek (2020)

Komedie / rodinný /romantický / a ještě bych tam přidal pohádka. Nicméně i tak se mi to líbilo