Sheena (1984)

4* z nostalgie, jelikož jsem to hltal jako dítě 😁 holka co žije mezi zvířaty, takový holčičí Tarzan

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

S hodnocením kolem 70% naprosto souhlasím. Určitě to tedy není pohádka pro menší děti, je to fantasy, něco mezi pohádkou a filmy jako pan prstenů, jen tedy mnohem slabší odvar. Na českou tvorbu vcelku vydařené efekty

Trojúhelník smutku (2022)

Film který jsem dokoukal jen proto, že jsem si říkal co se z téhle kraviny vyklube... A nakonec? No nemělo to smysl dokoukávat Za mě ztráta času

Král Artuš (2004)

Za mě nejlepší verze příběhu o králi Artušovi, bez zbytečných magií atd. Příběh pojednává o statečném rytíři, který slouží Římu a je posílán na téměř sebevražedné mise se kterými se dokáže se svými vojáky vypořádat se ctí, statečností, i díky přátelskému týmu, který drží po spolu i když se k nim ostatní postaví zády. Samozřejmostí je i hlavní souboj za svobodu Anglie... Super děj, hudba, příběh i herecké výkony! Viděl jsem v kině i mnohokrát doma a tohle mě opravdu neomrzí.

Zakleté pírko (2019)

Pavlásek je borec, role vodníka mu byla ušita na míru 😁 Jinak vcelku hezká a nenáročná pohádka, ve které zcela obyčejná holka zachraňuje zaklatého prince

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

2,5* Na krále Artuše opravdu až moc fantazy. Upřednostňuji verze jako například z roku 2004. Tohle pouze využilo známého jména, leč příběh a postavy se měly jmenovat jinak a s tímto se to vůbec nemělo jakkoliv spojovat.

Men (2022)

Originálně pojatá hovadina, kde je alespoň chvílemi nějaké napětí... Věřte, že tohle vidět nechcete...

Vesmírní žraloci: Nenažraná strana Měsíce (2022)

Naprosto amatérské ve všech směrech. Příběh jako od dítěte ze základní školy a efekty naprosto nevhodné pro dnešní dobu, tohle bych čekal tak 50let zpět... Nicméně jsem to dokoukal a chtěl vědět jak tahle konina, kde ani neplatí fyzikální zákony skončí. Proto tedy 1*

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Totálni krávovinka, ale díky tomu, že jsem měl několikrát záchvaty smíchu, tak si to 4* prostě zaslouží 😁