Princ z Persie: Písky času (2010)

Akční to bylo, výprava a efekty také dobrý, ale princezna nebyla tak krásná, jak jsem doufala a bohužel film nebyl ničím výjimečný

Dotek zla (1958)

Zajímavé dílo o korupci, kde forma předčila obsah. Nádherné dlouhé záběry využívající hloubku ostrosti , osvětlení a podobně fascinují diváka, který netuší jak. Napínavý děj a akční rozuzlení v noir filmu.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Snímek supluje sadomaso porno, které v roce 1975 asi moc nevznikalo. Jistě uspokojí tvrdší nátury a milovníky brutálního náslií. Bohužel v dnešní době působí herecké výkony a celkově veškeré úkony komicky a trapně. Ilsa s velkýma prsama, které vystrkovala i když nemusela, a alfasamec, který jakožto hříčka přírody, může svoji ejakulaci oddálit na "nikdy" čímž Ilsu dováděl do nepříčetnosti, byli dokonalé postavy stvárňující dobro a zlo. No kravina to byla.

Bibliotheque Pascal (2010)

Mrazivý příběh pohádkově zpracovaný. Nejlepší na filmu je asi trailer :) Problematika zotročování žen pro prostituci je zajívaě pojatá, ale nejeden divák se cítil podvedený v závěru filmu.

Kachní sezóna (2004)

Zajímavá komdie s vykreslenými charaktery ase rozjede až někdy v polovině. Dobře se na film vzpomíná, ale sledování je zdlouhavé.

Tři mušketýři (1922)

Groteskní zpracování klasického románu je skutečně originální. Trochu mi tam chyběla postava milady de Vinter, ale Max Linder stál za to

Homo.pl (2007)

Rozhovory s lidmi byly zajímavé, ale po chvíli je trochu náročné nekoukat na nic jiného, než jen na hovořící hlavy. Dokument informuje o životě homosexuálů v polsku a dodává odvahy homosexuálním divákům, na zpracování a myšlence ale není nic víc zajímavého.

Velký zátah (1953)

V porovnání s jinými nior filmy, které sjem v Hradišti 2010 viděla, mi tento přišel slabý. I když byl akční a dojemný. *SPOILER* Kafe do xichtu si asi zaslouží všichni šupáci.

Dobrodružství prince Achmeda (1926)

Nádherné provedení animované pohádky hodně předčilo svojí dobu. Dnes nám přijdou některé pasáže zdlouhavé a nudné, ale i tak bych se nebála pustit film dětem i po tak dlouhé době od vzniku filmu.

Don Gio (1992)

Tak to byla teda příšernost, ale občas sjem se i zasmála. Surrealistický názor na Mozarta a vyprávění Dona Gioanniho se skvělým hereckým výkonem Karla Rodena se asi u diváků tak nezavděčil. Třeba toto dílo zůstane nepochopeno, než nadejde jeho čas.

Časové pásmo bylo změněno