Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Velmi šikovně zpracovaný film, v ponurých barevných tónech a s ponurou hudbou a se strašidelným Jimem Carreym dělá z pohádky místy horor. Příběh tam byl, myšlenka už míň, ale závěrečné titulky byly nejdokonalejší titulky, jaké jsem kdy viděla, dokonce by mohly existovat i jako samostatný krátký film.

Lovci pokladů (2004)

Tak po druhém shlédnutí si říkám, že je to vážně nějaké nesmyslné a divné. A taky rádobyakční unudí k smrti. Nějak se to nepovedlo.

Den poté (2004)

Fuj lidi, další film, co mě vážně vyděsil a dlouho mi ležel v žaludku. Když přehlídnu typické ameické symboly, v jakých si američani libují, typu americká vlajka, socha svobody, orel a podobně, stvárňující jejich vytoužené vlastnosti jako chrabrost, hrdinsví, solidarita a nakonec spojení celého světa v jednu ohromnou mírumilovnou sílu a tak dále... tak když se na tyto symbly, co mě tak rozčilují, vykašlu, tak je film opravdu strhující. Věřím, že něco podobnéhose může stát a myslím, že se to dřív nebo později stane. Lidstvo si myslí, že je dokonalé a nepřemožitelné!

Choking Hazard (2004)

Skvělá humorná parodie na jakékoliv horory! Češi neumí točit horory, jaké známe z USA, ale rozhodně jim to nevadí a nebojí se své hororové touhy stvárnit do komedie, což je zase obor, kde Češi vynikají. Chocking Hazard mi přišel jako skvělý nápad a jsem z něj nadšená.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Jackie Chan to zachraňoval, ale jinak to moc nedávalo smysl, Vernera to vidělo z rychlíku a místy to byla nuda. Bylo na tom vidět, jaký prachy v tom jsou utopený. Možná to bylo českým dabingem - někdy na to juknu s titulema.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Tak to mě teda mrzí to vaše chabé hodnocení, ale já jsem z toho filmu byla vážně nadšená. Skvělé vtipy, hlavně ta jejich hra, mezilidské vztahy a hlavně vám ukážou, že nikdy nevíte, co se děje v zákulisí vaší oblíbené restaurace. Vše, co se odehraje za jediný den je humorné, vtipné a prostě super. Strčte si tu jednu hvězdičku někam, nerozumíte srandě!

Constantine (2005)

Dokonalý film. Já na ty náboženský věci nejsem, ale tohle bylo dokonale vymyšlené, Constantina si musí zamilovat každý a hlavně co záběr, to obraz jako malovaný. Nezavrhujte někoho, kdo celý život točí klipy a pak se vrhne na film, je to boží pokoukáníčko!

Angel-A (2005)

Mě se líbil film svým provedením a mělo to děj a bylo to zábavné. Myšlenky to moc nepobalo, ale nápad to není špatný.

Za plotem (2006)

I když hlavními hrdiny jsou zvířátka, ukazuje nám tato pohádka mnoho z lidských vlastností a vztahů.

Potomci lidí (2006)

Uf, lidi, neděste mě! Nemám ráda filmy z budoucnosti, které nejsou až tak sci-fi!!! Tohle se může všechno stát. Film je varováním lidí, že lidstvo není nejdokonalejší a že může klidně vyhynout, ale bohužel diváci tento film berou proste jako film, sci-fi, něco nemožného.