Právnička

Studentka práv

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.4.2008  13:36
    Disturbia (2007)

Až na poslední čtvrthodinu to byla příserná NUDA !!!!

• 21.10.2007  19:52

Nejdou mi do hlavy ta vysoká hodnocení. Kam se to hrabe na Cin city. Byla to totální, nechutná a drastická hovadina bez špetky humoru. Nechápu, jak se takového filmy mohou někomu líbít. A bohužel se nemohu zbavit dojmu, že mnoho z Vás, milí spolukomentátoři, pěje chválu na tento "skvost" jen a jen pro to, že je to od známého režiséra. Jenže to kvalitu bohužel nezaručuje! Prostě děs běs!!!

• 10.2.2008  09:23

Po hororovém čtvrtém díle, který se mi ze všech líbil nejméně - jsem čekala ještě větší "propadák". Ale byla jsem mile překvapena. Ale ne až tak moc :-) Chvíle napětí se střídaly s chvílemi nudy. Stále a stále jsem čekala na nějaký větší zvrat (podotýkám, že knihy jsem nečetla), ale nejednou proběhly titulky a bylo po všem. Celkově to nebylo úplně nejhorší, dávám 3 a 1/2 *.

• 13.3.2007  18:38
    Auta (2006)

To bylo tak pěkňoučký a roztomiloučký :-) Bála jsem se, že po mém oblíbeném Nemovi už dlouho nepřijde nic lepšího. Vlastně - od Nema už uplynul nějaký ten pátek a Auta stejně lepší nebyla... ale dalo by se říct, že se Hledání Nema přiblížila. Bavila jsem se od začátku do konce, příběh byl fajn a co musím extra pochválit je naprosto dokonalá animace zaměřující se na detaily. Takže závěrem - Pixar - jen tak dál :)

• 29.11.2006  07:47

Ještě jsem snad u žádného filmu tak dlouho nepřemýšlela, jestli dát "odpad" nebo pět hvězdiček :) Něco tak kontroverzního, ujetého, šíleného a nechutného se hned tak nevidí. Čekala jsem hodně, ale tohle ne! Nemám k tomu víc co dodat, to se prostě musí vidět. Dženkuji :-)

• 21.6.2009  20:27
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tak tenhle seriál mě dokonale dostal. Už dlouho jsem nic tak napínavého neviděla. Skvělý herec v hlavní roli, super hudba. Jednoznačně pět hvězdiček a hurá na druhou sérii :-)

• 8.3.2007  20:58

Naprosto fascinující a bezchybný herecký výkon Vina Diesla mě dokonale uchvátil. Jinak šlo o celkem průměrně zpracované drama, jehož děj se mi do paměti na moc dlouho nevryje.

• 5.4.2006  08:30
    Rafťáci (2006)

Celkem pohodová oddychovka, ale Snowborďáci to už nejsou. Vtipné scény jsou většinou opravdu "vtipné", ale už více vyumělkované a více překombinované. A ani hudba už není, co to bývalo. Ale celkově jsem se dobře pobavila, což bylo účelem tvůrců i herců. Třetí díl už snad ale raději ne :)

• 11.2.2007  12:18
    Saw 3 (2006)

Dle očekávání přišlo velké zklamání. Nudný děj, moc krve, překombinovanost, nelogičnosti a chuť za každou cenu šokovat a vylekat. Od kvalitního psychologického thrilleru jedničky to je na míle vzdálené. Jediné, co mě zaujalo, byly scény, které se vracely do prvního dílu a vysvětlovali, jak se vše provedlo a realizovalo. Čtyřku už proboha NE!

• 13.3.2007  18:46
    Silent Hill (2006)

Trailer k filmu a dokonce i začátek filmu sliboval alespoň průměrný thriller se snesitelnými sci-fi prvky. Ale místo toho vylézali neustále od někud nejrůznější příšerky a bubáci. Výsledkem byl naprosto nevkusný horor s trapným dějem i koncem. Ani nevím, za co tu jednu hvězdičku dávám...

• 1.1.2007  18:09

Tento film mě moc zklamal. Zhruba ve třetíne jsem už věděla, jaká bude poenta a i přesto jsem doufala, že se třeba spletu a nebo že v tom prostě bude ještě něco víc. Ale nebylo! Ani vynikající herecký výkon obou hlavních představitelů nic nezachránil. Škoda

• 16.5.2006  08:41

Připadá mi, že jediný problém (možná i kouzlo) českých filmů v poslední době je, že si člověk po pár měsících po shlédnutí ani nevybaví děj. Ona ho většina totiž ani nemá. Někdy to filmu uškodí a někdy pomůže. Účastnící zájezdu jsou dalším takovým dílkem, kde vlastně "ani o nic nešlo", ale svůj účel to splnilo. Dvě hodinky vkusného a svěžího humoru v čele s úžasnou Annou Polívkovou stojí (až na pár ne moc scénáristicky vydařených chvil) opravdu za to. 75%

• 1.12.2005  11:49

Tak čtvrtý Potterovský díl mě poněkud zklamal, už to prostě nebylo ono. Děj nemastný neslaný, nepřekvapivý závěr, málo napínavé, moc hororové, překombinované a chybělo to typické pohádkové kouzlo. K tomu všemu u většiny postav (v čele s Harrym-Kotkem) příšerný dabing. Ale uznávám, že to byla občas i sranda a sem tam i pěkná podívaná, dávám 3 a půl hvězdičky a doufám, že pětka bude lepší. BTW. třetí díl zatím jednoznačně ostatní díly o třidu převyšuje.

• 12.1.2006  12:11
    Kameňák 3 (2005)

Pořád stejná hrůza, jako jednička a dvojka, ale přesto za pár vydařených vtipů dávám jednu hvězdičku (ale trhám si u toho vlasy :o) ) No, chápejtte toto "vysoké" hodnocení jako "odměnu" za všechny díly a vlastně i jako radost z toho, že už nebylo natočeno čtvrté pokračování :o)

• 13.3.2007  18:32
    Mnichov (2005)

Nějak se mi toto dílko extra nezamlouvá. Je mi trochu trapné kritizovat tak velkého režiséra, ale .... první 3/4 hodiny jsem skoro nudou usnula a měla jsem chuť to ani nedokoukat. Ale řekla jsem si, že ještě dám Stevenovi šanci :) Zbytek filmu už tak nudný nebyl, to přiznávám, ale celkově tomu chyběla šťáva a pořádný adrenalin. Myslím, že by se tato historická událost dala spracovat o třidu lépe, škoda.

• 2.11.2005  23:18

Hodně dobrá a věrohodná česká kriminálka, můj oblíbený Jan Dolanský ve své zatím nejpovedenější roli a potěšilo mě i zveřejnění toho, kolik kdo dostal let, 75%.

• 14.2.2006  21:57
    Saw 2 (2005)

Naprosto šokující! Už to není tak originální jako jednička, ale i tak se ji na plné čáře vyrovná! Napětí po celý film vystřídá šokující a úžasný závěr, takovéhle filmy prostě žeru :)

• 12.7.2005  22:09

Jde o průměrou, možná i podprůměrou detektivní zápletku bez většího napětí, bez překvapivého konce i bez dobrých hereckých výkonů.

• 18.11.2005  21:24
    Štěstí (2005)

Kromě excelentních hereckých výkonů (které by sami o sobě byly na pět hvězdiček) nevidím na tomto filmu nic převratného, zásadního a nového. Jednoduše - lehce nadprůměrný film o lidském (ne)stěstí. A mimochodem, možná jsem až moc kritická a všímam si zbytečných maličkostí, ale zamrzelo mě na konci filmu (když běžely titulky), že autoři nevybrali českou písničku...ale asi jsem vážně až přehnaně vlastenecká :)

• 20.6.2005  21:39

Miluju historické filmy, ale TOHLE mě fakt nebavilo !! Musela jsem se přemáhat, abych to vůbec dokoukala. Připadalo mi to příliš chaotické, únavné, nezáživné, nenapínavé, přehnaně filozofické .... S Gladiátorem nebo Spartakem se to opravdu srovnat nedá. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli Colinovi a tak trochu i výkonu Angeliny.

• 19.2.2006  18:59
    Crash (2004)

Nádherný film složený z několika strhujících příběhů, který ve vás probudí všechny možné emoce. Jedna scéna silnější než druhá a konečný výsledek je dokonalost sama. Jedno z nejlepších dramat, jaké jsem kdy viděla.

• 2.11.2005  23:29

Zatím rozhodně nejpovedenější a nejpůsobivější Potterovský díl. Skvělá atmosféra, mnohem lepší příběh, výprava i herecké výkony. Nechci dělat reklamu, ale možná mi tento díl učaroval nejvíc i proto, že jsem ho viděla jako jediný v kině a to ještě k tomu v IMAXU - úžasný zážitek !! Už se nemůžu dočkat čtvrtého pokračování. Jen tak dál.

• 5.11.2005  01:22
    Horem pádem (2004)

Dle mého Hřebejkův nejslabší kus, lehce zapomenutelný, malinko nadprůměrný film. Žádné hlášky či scény, které by utkvěly v paměti, téměř žádný důvod, proč film vidět podruhé, chvilkama mě dokonce i nudil (ovšem můj oblíbenec Macháček si zaslouží samostatné hodnocení - to by bylo za plný počet, jak jinak) :)

• 22.6.2006  08:16

Velmi slabý odvar prvního dílu. Chybí tomu to krásné napětí a kouzlo. A onen "štěk" Patricka Swayzeho mi taky nepřišel zrovna vhodný. Ale abych jen nehanila a vysvětlila, proč dávám tři hvězdičky - líbila se mi hudba (skvělý soundtrack) a také herecký a taneční výkon Diega Luny. A jak už jsem psala u "Honey", mám prostě slabost pro tyto druhy filmů. Jen doufám, že už nikoho nenapadne natočit třetí díl :)

• 5.11.2005  01:46
    Kameňák 2 (2004)

O zanedbatelný ždibec lepší než jednička, ale stále to není ani na jednu hvězdičku, ach jo :(

• 5.12.2005  10:58

Zezačátku děsná nuda, v poslední třetině jsem se i docela pobavila. Film sice měl své kouzlo, ale na víc jak 60% to nevidím. A Tom Hanks - nevím proč, ale mně do téhle role moc neseděl.

• 4.11.2005  23:56

Myslela jsem si, že film, u kterého jsem nejvíc brečela (a opravdu hodně!!) je a vždycky už bude Zelená míle, ale to jen do té doby, než jsem ze zvědavosti (zaco že jsou ti Oskaři) šla do kina na Million dollar baby... Film je úžasně natočený, dokonale vás vtáhne do děje a ani minutku vás nebude nudit, právě naopak. Závěrečných několik desítek minut je jen pro silné nátury, koho to nechytne za srdce, tak ho asi nemá. A nesouhlasím, že šlo o typický americký "doják" - a to hlavně kvůli špatnému konci, kterých v Amerických filmech najdeme jako šafránu. K dokonalosti přispěl herecký konzert Hilary Swank!

• 26.9.2005  23:09
    Nenávist (2004)

Čekala jsem od tohoto snímku opravdu hodně, ale jsem zklamaná. Uznávám, že jsem se DOCELA i bála, ale film nemá pořádný příběh ani myšlenku, prostě nic, co by ve mně zanechalo něco, co zanechal Kruh.

• 12.1.2006  12:01

Celkem povedená a občas i vtipná podívaná, u které se na chvíli odreagujete. Celý film však "táhne" kupředu pouze jeden kůň - výborná Simona Stašová (což je pro celkový dojem málo), ale už jen kvůli této úžasné herečce stojí za to Román pro ženy vidět.

• 27.9.2005  09:35

Konečně, po dlouhé době hororový thriller, který opravdu stojí za to !! Od začátku naprosto šokující, napínavé a zvrhlé. Dokonale působivá atmosféra v "oné" místnosti plná nečekaných zvratů je opravdu neskutečná - a závěr? - nemám slov. Film si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček i přes pár nelogičností v čele s přeřezáním kosti onou zrezlou (a nejspíše i tupou) pilou.

<< předchozí 1 2 3 4