Soudruh detektiv - The Invisible Hand (2017) (epizoda)

Ten dabing je dost mimo, co se synchronu týče, ale očekávám, že je to asi úmysl, ačkoliv mě to spíše ruší. Kriminální zápletka má určitě potenciál.

Život je hra - 1. sezona (2018) (série)

Hlavním nosičem humoru jsou hlavně komentátoři, kteří však střílí jednu hlášku za druhou, takže je po většinu času čemu se smát. Každopádně je třeba ještě trochu zapracovat na situacích na place, které někdy pokulhávají.

Život je hra - Zapřít expřítelkyni (2018) (epizoda)

Konečně jsme se odprostili od fekálního humoru atp, který zdobil minulé díly, každopádně je zde zas problém v tom, že situace na place nejsou příliš vtipné.

Život je hra - Utopit bobek (2018) (epizoda)

Zas tenhle typ humoru... Komentátoři stále výborné, ale nosné téma už po několikáté úplně mimo můj styl.

Victor Hugo, nepřítel státu - I (2018) (epizoda)

Plně souhlasím s komentářem od lubospoti. První díl působí spíše jako dokudrama, než regulerní díl seriálu, jen ten vyprávěč tam chybí.

Moderní láska - Tak vypadal jako táta. Byla to jen večeře, ne? (2019) (epizoda)

Podle tématu by se na první dobrou mohlo zdát, že zde půjde buď o příběh zaměřený na sexuální obtěžování na pracovišti, či o snahu zlatokopky se dostat k penězům. Ale ouha, jak je vidět, tak lze vymyslet i naprosto obyčejný příběh o vztahu dvou lidí odlišných generací z jednoho pracoviště.

Pád Třetí říše (2004)

Atmosféra konce války je zde opravdu přesně vystihnuta, stejně tak pocity a nálady vedoucích představitelů Německa té doby. Rozpočet sice zjevně nebyl nejvyšší, ale o to víc se tak může film zaměřovat na atmosféru, kvůli které si ho budete pamatovat, a také díky výborným hereckým výkonům. Bruno Ganz je zde fyzicky 100% kopie samotného Hitlera.

Desatero hříchů (2019) (seriál)

Člověk dostane chuť na ty tolik chválené severské kriminálky, a narazí v programu, že ČT bude vysílat severskou novinku, tak se rozhodne, že to zkusí, a dostane toto..Tvůrci si krom hlavní kriminální zápletky rozjedou spoustu menších, osobních dějových linek, které se na poli šesti dílů nedají pořádně rozvíjet. Jednotlivé díly také postrádají větší tah na branku, takže se děj dost táhne, a vzhledem k množství osobních problémů tak také kolikrát hlavní linka ustupuje zbytečně do pozadí. P.S.: Ten obsah od ČT je dost mimo, není tam ani žádná černá komedie, ani nic mysteriózního.

Neřízená střela (2010)

Jééj, tak tohle můžu :) Poctivý Britský humor, a jedna absurdní situace střídá druhou. A jako bonus překvapivě sexy Emily Blunt.