Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Nejlepší 3D efekt co jsem zatím viděl a příběh se mi taky líbil, takže už se těšim na dvojku.

Megamysl (2010)

Konečně taky jeden animák, kterej není postavenej na zvířatech..Čtvrtá hvězdička je hlavně za 3D.

V peřině (2011) odpad!

Kristova hnáto, to byla hovadina! To je tak pro děti do 6 měsíců, protože ty nad půl roku už by odlezly někam za roh.

Děkujeme, že kouříte (2005)

nechápu proč skoro všichni dávají tomuto filmu čtyři nebo pět hvězdiček... Já osobně si teda komedii představuju trochu jinak a u tohoto filmu sem se fakt skoro nezasmál ba naopak to byla pěkná nuda u které sem skoro usínal a procitnul jen tehdy když se objevila Katie Holmes... Když komedie, tak sranda, ale v tomto filmu žádná neni!

Pád do tmy (2005)

Tento film mě hodně mile překvapil, jelikož jsem vůbec netušil, že se u něj budu tak příjemně bát... Tajemná neprozkoumaná jeskyně působila čím dál děsivěji a vrcholem byli děsivě vypadající mutanti vyskakující ze všech stran... Kdo se rád bojí můžu mu tento film vřele doporučit..:o)

Hory mají oči 2 (2007)

Tohle už se s jedničkou snad ani nedá srovnávat! Začátek dobrej,ale pak spíš čekáte kdy to konečně skončí. Pokud si nechcete kazit dobrej dojem z jednicky, tak na to ani nekoukejte..